Команда Зеленського @zeteam2019

Офіційна Instagram-сторінка «Зе!команда» 👇 Кожен з нас Президент | VLOG Зе Президент Слуга Народу👇

Similar users

Команда Зеленського photos and videos

2 days ago

«Головний меседж мого виступу на iForum – сучасна Україна ХХІ століття можлива тільки разом з вами! Долучайтеся, будь ласка, до наших команд і спільнот, пропонуйте свої стартапи, проекти та реформи. Зовсім скоро @michael fedorov розкаже, як це можна зробити», — @zelenskiy_official 🔥

46.1k1.1k
3 days ago

20 травня –– день, який увійде в історію. Ділимося з вами емоціями дня інавгурації.

60.2k1.4k
5 days ago

Присяга Президента України Володимира Зеленського! Він став шостим главою держави після проголошення незалежності України в 1991 році. "Я робитиму все, щоб українці принаймні більше не плакали", — Володимир Зеленський.

150k2.1k
5 days ago

Офіційна сторінка Instagram Першої Леді України — @olenazelenska_official 😉 ⠀ Сьогодні вона дебютувала світлинами з інавгурації Володимира Олександровича. І вже за лічені години набрала більше півсотні тисяч прихильників. Слідкуйте за найпрекраснішою леді країни!

184.1k1.2k
5 days ago

Зробимо це разом!

228k3.2k
1 weeks ago

Кияни та гості столиці! Вибачте, будь ласка, за незручності у звязку з інавгурацією 20-го травня!

52.2k958
1 weeks ago

Сьогодні 75-та річниця початку депортації кримських татар. Цей день нагадує нам, що можна знищити людей, але дух цілого народу – ніколи. Кримські татари повернулися на історичну батьківщину. Та зараз вони знову стали жертвами репресій – як і ті, хто залишився відданим Україні в окупованому Криму. Наша підтримка, наші зусилля, наші думки з ними щодня. Я вірю, що ми звільнимо батьківщину кримських татар від окупації. І хай яким довгим буде шлях до повернення Криму, ми пройдемо його разом з киримли. Ми зробимо це разом. Не забуваймо, що навіть найтемніша ніч закінчується світанком!

8.9k224
2 weeks ago

Сьогодні пройшла зустріч представників команди новообраного Президента України Володимира Зеленського з представниками посольства Королівства Норвегія в Україні в рамках урочистого прийому з нагоди Дня Конституції цієї країни. Іван Баканов, як голова партії «Слуга народу», привітав Надзвичайного і Повноважного Посла Норвегії в Україні Уле Тер'є Хоперстада та його дружину Бріджит Ховет Хоперстад, а також працівників посольства з головним національним святом Норвегії — Днем Конституції. Крім того, поговорили про подальший розвиток взаємовигідних партнерських відносин між державами у різних напрямах, зокрема економічному, торговельному, культурному. На фото: голова партії «Слуга народу» Іван Баканов та Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Норвегія в Україні Уле Тер'є Хоперстад.

23.2k203
2 weeks ago

Сьогодні одна з фракцій у Верховній Раді вирішила вийти з «коаліції». Але як можна вийти з того, чого немає? ⠀ Фактично коаліції не існує вже три роки — з того часу, як її залишили низка депутатів. Тож нинішня гра у парламенті — чергове свідчення того, що депутатам байдуже до людей, які їх обрали. Подовжити своє безтурботне існування для них важливіше. ⠀ Однак хочемо нагадати, що країна потребує змін і глибинних реформ. Це — запит українського народу. І для його реалізації потрібен дієздатний парламент.

22.2k639
2 weeks ago

Сьогодні Володимир зі своєю HR-командою встиг зустрітися з представниками великих міжнародних рекрутингових та кадрових-агенцій. Обговорили можливу співпрацю в пошуку людей на низку посад у системі державного управління. У зустрічі взяли участь Ілона Шарова (Hudson ), Роман Бондар (Оdgers Вerndtson ), Олексій Долгих (Boyden ), Юлія Згєєва та Ігор Кабузенко (Ward Howell ). Ми справді хочемо знайти нових талановитих людей, хороших фахівців, які поділяють наші цінності. Це не популізм, це — наша мета. І розуміємо, що відшукати найкращих фахівців, які мають високі компетенції й орієнтовані на конкретні результати, не дуже просто. Ми хочемо провести прозорий конкурс на посади, знайти найліпших менеджерів, які прагнуть позитивних змін у своїх регіонах, мають стратегію розвитку та здатні залучати локальні й іноземні інвестиції.

30k513
2 weeks ago

Відкрите питання про забезпечення тепла в оселях українців узимку! Сьогодні ціна на паливо значно нижча, тому логічним буде рішення: почати запасатись газом на майбутній опалювальний сезон. Та більш того, шукати надійні джерела постачання, особливо на тлі того, що досі не визначені умови постачання газу з Росії до ЄС через Україну з 1 січня 2020 року. Ми розраховуємо на співпрацю з урядом і втілення виважених і вчасних рішень, узгоджених з ЄС, США та іншими партнерами. Тільки так, спільними зусиллями ми забезпечимо достатню кількість газу для домівок українців. Україна гарантує надійне транспортування газу за європейськими правилами, однак для цього потрібно створити незалежного оператора ГТС. Цей процес буде завершений у поточному році, але не за будь-яку ціну і не в інтересах окремих політичних сил.

14k748
2 weeks ago

Нарешті! Визначено день Х — 20 травня! ⠀ Депутати проголосували за проведення інавгурації новообраного президента 20 травня. ⠀ Вже у понеділок о 10 годині ранку Володимир Зеленський складе присягу українському народу та офіційно приступить до виконання обов'язків Президента України. ⠀ Трансляція наживо — на офіційних сторінках Команди Зеленського.

66.2k2.3k
2 weeks ago

Чекали, не вірили? Так, 23 травня на найкрутішій IT-події «іForum 2019» Володимир Зеленський виступить з доповіддю «Гарант Інновацій: створюємо майбутнє разом». З цього приводу маємо приємний подарунок, шукайте його за промокодом на сайті форуму: ZeFuture.

18.3k236
2 weeks ago

З Днем Вишиванки!

83.7k687
2 weeks ago

Сьогодні відбулася ще одна важлива зустріч — Володимир Зеленський зустрівся з керівниками провідних іноземних банків в Україні (FLIFI ): Raiffaisen Bank Aval, Pravex Bank – Intesa Sanpaolo, Ukrsibbank – BNP Paribas, Credit Agricole, Citigroup, SEB, Piraeus, Credit West Bank, ProCredit Bank, Alfa Bank, Deutsche Bank, а також із представниками Незалежної асоціації банків України. На зустрічі були присутні й представники команди — Айварас Абромавичус, Олександр Данилюк, Андрій Богдан, Іван Баканов та Вікторія Страхова. ㅤㅤㅤ Володимир запевнив, що як Президент буде гарантом кожному великому інвестору, який прийде в Україну. Також підкреслив, що вважає пріоритетним забезпечення макроекономічної стабільності через незалежність НБУ, співпрацю з МВФ і дотримання виваженої політики у сфері публічних фінансів. ㅤㅤㅤ Новообраний Президент підтримав думку банківської спільноти, що наріжним каменем для забезпечення економічного зростання та залучення іноземних інвестицій є судова реформа й забезпечення захисту прав інвесторів і кредиторів. Наголосив на необхідності забезпечити прозорі та рівні правила гри і для приватних, і для державних банків. Крім того, він підтримав реформу корпоративного управління у державних банках, яка усунула б політичний вплив на них. ㅤㅤㅤ Керівники банків зі свого боку запевнили у підтримці й готовності співпрацювати. Так, голова Форуму провідних міжнародних фінансових установ Тарас Кириченко зазначив, що банкіри очікують від президента підтримки й незмінності реформ, започаткованих НБУ, реформи судової системи та пошуку точок економічного зростання. «У поточній ситуації надзвичайно важливо, щоб банки більше кредитували реальний сектор економіки, щоб кредити були більш доступними для відповідальних позичальників і домогосподарств. Для цього необхідно повністю реалізувати судову реформу та надати максимальний захист інвесторам і кредиторам української економіки», — наголосив Тарас Кириченко. ㅤㅤㅤ Крім цього, Володимир Зеленський висловив сподівання на зменшення ставок за банківськими кредитами і для корпоративного бізнесу, і для домогосподарств, що допоможе розвитку економіки.

28.9k575
2 weeks ago

Перша відео-петиція готова! Ми спитали у людей на вулиці, що вони думають на рахунок розпуску Верховної Ради. А зараз питаємо вас — залишити чи розпустити? Нагадуємо, що після 1 000 000 переглядів новообраний Президент зверне увагу на це питання у першу чергу. Повне відео чекає на вас за посиланням у шапці профілю.

27.4k2.1k
2 weeks ago

Наведемо порядок в країні — зробимо народовладдя. ㅤㅤㅤ Готові вплинути на стан політичного життя в країні? Хай народ на вулицях висловить свою думку. Є проблема в Україні яка вас турбує — напишіть її у коментарях. Найактуальніші розберемо у відео–петиції та на них відреагує Володимир Зеленський особисто. ㅤㅤㅤ Поїхали! Посилання у шапці профілю.

25.7k3.8k
3 weeks ago

Сьогодні я на могилі свого дідуся Семена Івановича Зеленського. Він пройшов усю війну і залишився назавжди в моїй пам'яті одним із тих героїв, які захистили Україну від нацистів. Шкода, що ми так рідко згадуємо ветеранів, своїх дідусів і бабусь. Ми мусимо бути вдячними їм кожного дня. Сьогодні – 9 травня. Це наш День Подяки. Подяки за те, що нелюдська ідеологія нацизму назавжди пішла у минуле. Подяки тим, хто боровся з нацизмом – і переміг. Просто вдячні усім – за можливість народитися й жити. Війна торкнулася кожної української сім'ї. Внесок українців у перемогу – величезний. Ніхто не має права приватизувати цю перемогу, казати, що вона могла відбутися й без українців. Пам'ятаємо тих, хто загинув. І шануємо тих, хто ще живий, їх залишилось дуже мало. З Днем перемоги над нацизмом! «Будем жить!»

151.8k1.2k
3 weeks ago

​​Важливі зустрічі продовжуються! Сьогодні новообраний Президент України Володимир Зеленський обговорив з міністром закордонних справ Канади Христею Фріланд боротьбу з корупцією та Мінський формат урегулювання конфлікту на сході України. «Ми не хочемо говорити про боротьбу з корупцією, ми хочемо досягти перемоги над нею. — Володимир Зеленський. — Наша мета — це держава у смартфоні». Христя Фріланд зазначила, що в деяких сферах Канада може брати приклад з України. Зокрема, це стосується системи електронних декларацій. Більш того, міністр закордонних справ Канади зазначила, що сучасним політикам дуже важливо слухати своїх громадян. Та запевнила, що Володимир Зеленський може розраховувати на підтримку Канади на міжнародній арені. «Дуже важливо, що за вас проголосувала вся Україна. Демократична Україна, де є успішна економіка, — це приклад для всіх країн пострадянського регіону, зокрема для росіян», — наголосила Христя Фріланд. Більш того, на зустрічі обговорили пошук мирного врегулювання конфлікту на сході України. «У нас є шанс для припинення вогню та повернення Донбасу», — сказав Володимир Зеленський. Під час обговорень також ішлося про потужне представництво нашої держави на конференції з питань підтримки реформ в Україні, яка відбудеться в Торонто у липні 2019 року.

42.8k340
3 weeks ago

Іван Анікейович Залужний. 10 травня йому виповниться 101 рік. Капітан першого рангу морської піхоти ВМФ СРСР, учасник Другої світової війни. Нагороджений численними орденами та медалями. Втратив єдиного внука – Івана Гутніка-Залужного під час війни на Донбасі. Параскева Василівна Зеленчук-Потяк. У 13 років стала зв’язковою в УПА. Передавала інформацію, провіант, плела светри. Сьогодні, у День пам’яті та примирення, ми вшановуємо та вклоняємося перед усіма, хто боровся проти нацизму та загинув за Україну в роки Другої світової війни. Перед кожним, хто віддав своє життя заради миру. Миру, якого сьогодні так потребує Україна. Миру, запорукою якого стане єдність усіх українців. Для того щоб у майбутньому нас об’єднували лише перемоги.

86.7k1.3k
3 weeks ago

Офіційний Twitter-акаунт Володимира Зеленського — вже в сторіз🔥 ⠀ Тепер ви можете слідкувати за швидкими новинами у соціальній мережі Twitter не лише за Командою Зеленського, а й особисто за новообраним Президентом України. ⠀ Приєднуйтесь! Все буде добре на всі 100%! #миробимоцеразом

15.7k256
4 weeks ago

Радник новообраного Президента України, екс-міністр фінансів Олександр Данилюк зустрівся з міністром енергетики США Ріком Перрі. Перемовини відбулися 2 травня у Брюсселі в рамках форуму ЄС-США з енергетичної безпеки. На зустрічі також були присутні: посол Сполучених Штатів Америки в Європейському Союзі Ґордон Сондланд, представники Міністерства енергетики США, радник Володимира Зеленського Руслан Рябошапка, Надзвичайний і Повноважний посол України в Королівстві Бельгія, представник України при ЄС Микола Точицький. Сторони обговорили співпрацю у газовій сфері та ядерній енергетиці. ⠀ «Україні та Європі в цілому важлива роль Сполучених Штатів у диверсифікації постачання енергоресурсів. Це знижує політичні ризики та здешевлює енергоресурси для споживачів», — повідомив Олександр Данилюк. ⠀ Під час зустрічі йшлося про залучення інвестицій у збільшення видобутку природного газу в Україні, можливі шляхи постачання американського скрапленого природного газу, а також реформування ринку газу в Україні, включно з НАК «Нафтогаз». ⠀ Крім цього, учасники зустрічі обговорили співпрацю у сфері ядерної енергетики, зокрема підвищення надійності та ефективності діючих ядерних блоків, а також розвиток напрямку розробки та будівництва малих модульних реакторів.

17.9k602
4 weeks ago

Ми оцінюємо світовий досвід, ми опрацьовуємо практики, що успішно були введені державними лідерами та партіями, ми активно розроблюємо стратегію та втілюємо плани для змін на краще. Та головний аспект нашої стратегії — працювати на совість! І тільки так.

25.4k259
4 weeks ago

А ви з нами? #зробимоцеразом

24.1k820
4 weeks ago

Зе!гіфки для твоїх сторіз! Знаєш як знайти? Пропиши в «GIF»: Зекоманда, Зепрезидент, Зеленський чи аналогічні слова транслітерацією та зроби свої сторіз Зе!кайфовими!

10.7k121
4 weeks ago

Підписуйтесь на офіційні сторінки соціальних мереж Команди Зеленського. Найважливіші новини ви знайдете на Facebook-сторінці та щоб супершвидко отримувати всю інформацію про діяльність, підписуйтесь на офіційні Telegram, Viber та Twitter (всі активні посилання в хайлайтах ) та вмикайте сповіщення. Приєднуйтесь, розповсюджуйте, запрошуйте друзів! 💚 А головне — довіряйте лише офіційним джерелам!

15.1k100
4 weeks ago

21 квітня 2019 року в Україні пройшов другий тур виборів президента, явка виборців склала 61,37%. Сьогодні Центральною Виборчою Комісією оголошено офіційні результати виборів Президента України. ⠀ Згідно з даними обробки 100% електронних протоколів, за Володимира Зеленського проголосували 73,22% виборців. А отже ми офіційно перемогли у другому турі виборів Президента України! ⠀ Чекаємо на інавгурацію! #миробимоцеразом

45.6k1.2k
4 weeks ago

Команда Зеленського вітає вас зі світлим святом Великодня! ⠀ Добра, міцного здоров’я, миру і процвітання! Нехай кожен день ваші оселі наповнюються щастям. Даруйте один одному лише турботу, любов та вірність. ⠀ Тільки разом ми досягнемо благополуччя! 💚

30.2k254
4 weeks ago

Ніяких «рєшал» від Зеленського в Україні немає і бути не може. Будьте пильні, не вірте аферистам у різних містах країни. ⠀ Лише разом ми можемо зруйнувати систему «договорняків» та корупції.

83.9k1k
5 weeks ago

33 роки минуло від того 26 квітня. Сьогодні — річниця Чорнобильської трагедії. Ще одне нагадування про те, наскільки крихка наша планета. Але цей день — водночас і можливість усвідомити, що саме люди, наші люди змогли приборкати страшну техногенну катастрофу, яка сколихнула світ. ⠀ Шана Героям-ліквідаторам! Молитва загиблим! Пам’ятаємо.

32.1k600
5 weeks ago

До привітань приєдналась Команда Зеленського у Польщі! #миробимоцеразом

21k149
11.6k399
5 weeks ago

@michael fedorov дав розгорнуті відповіді для Громадського телебачення на актуальні запитання: ⠀ — В чому унікальність проведеної Президентської кампанії; — Особисті фактори успіху Володимира Зеленського; — Про волонтерський контакт-центр; — Як можна обійтися без ботів; — Чому Юля Тимошенко їла хот-дог на заправці; — Чим відрізняється просування бізнесу від політичних проектів; — Чому сьогодні важливо запросити досвідчену людину в оцифруванні держави, і як ми йому будемо допомагати. ⠀ Дякуємо всім за підтримку! ✌️ #миробимоцеразом

13.7k178
5 weeks ago

Позиція Володимира Зеленського щодо ухвалення закону про мову: ⠀ "Перед Україною сьогодні стоять серйозні виклики, які ми зможемо подолати лише разом. Російська агресія, повільний економічний розвиток, масова еміграція українців за кордон, тотальна корупція – це проблеми, які стосуються кожного з нас і суспільства в цілому. Тому ми повинні ініціювати та ухвалювати такі закони й такі рішення, які консолідують суспільство, а не навпаки. ⠀ Українська мова – єдина державна мова в Україні. Так було, так є і так буде. Щодо цього питання – жодних компромісів. Держава повинна дбати про розвиток української мови, про розширення сфери її вжитку. Це теж безумовно, з цим погоджується все суспільство. ⠀ Питання в методах, якими ми втілюємо в життя цей стратегічний курс. Моя принципова позиція – держава має сприяти розвитку української мови шляхом створення стимулів і позитивних прикладів, а не заборон і покарань, ускладненням бюрократичних процедур, множенням кількості чиновників замість їхнього скорочення. ⠀ Законопроект про державну мову розглядався під час виборчого циклу, що зробило його заручником політичної риторики. Закон був ухвалений без попереднього достатньо широкого обговорення із громадськістю. До проекту закону було внесено понад 2 тисячі поправок, що свідчить про відсутність згоди щодо окремих його положень навіть у Верховній Раді. ⠀ Сьогодні важко спрогнозувати наслідки ухвалення цього закону – остаточний його текст, з урахуванням усіх поправок, наразі недоступний. Після мого вступу на посаду Президента буде зроблений ретельний аналіз цього закону, щоб пересвідчитися, що в ньому дотримані всі конституційні права та інтереси всіх громадян України. За підсумками аналізу реагуватиму відповідно до конституційних повноважень Президента України i в інтересах громадян."

27.8k2.6k
Load More ↓