#Vlore Instagram Photos & Videos

See related and similar tags

14 minutes ago

Che bo teeeeep!!! #albaniaportamiviaa #giafinitacazzo #vlore #tantarobaaaa

50
14 minutes ago

🔱Qantë e Krahut + Kulet LV 🔥Qmimi: 15€ 🇽🇰Kosovë transporti Falas

01
27 minutes ago

Beats by Dr.Dre SOLO 2 😍😍 👉Te pajisura me mikrofon per kryerjen e telefonatave apo mundesi komunikimi mes miqve gjate lojes si per shembull PUBG apo Fortnite. 👉Mundesi lidhjeje me cdo telefon/laptop/ps3/ps4 me ane te Bluetooth 👉Vend per Memory Card 👉Porosit tani dhe perfito fish AUX falas me te cilin mund te degjosh muzike dhe nese kufjet jane te fikura 👉Bateria e karikueshme 👉Produkti vjen se bashku me fish karikimi 👉Porosit tani ne DM ose WhatsApp 0675798246 👉Mundesi transporti kudo dhe produkti vjen tek ju brenda 2-5 ditesh 👉CMIMI 2490 LEKE. ------------------------------------- #tirana #durres #fier #elbasan #vlore #shkoder #sarande #lezhe #lac #butrint #ksamil #padam #airpods #piu39 #elephants #korce #gjirokaster #himare #bllok #sheshiskenderbej #sheshiskenderbej 🇦🇱 #fieri_al #fieri #vollga #vollgadurres #taxishopelectronic #smartchoiceal #taxishopelectronic2 #mp3player

60
21 minutes ago

J’adore l’été🌊❤️ #summer #albania #vlore

20112
38 minutes ago

-Nuk meson asgje nga jeta, nese mendon se ke te drejt gjate gjithe kohes ! @everchanginghorizon #oferta_bregdetare #tirane #shkoder #vlore #shqip #korce #ferizaj #nuse #shtepi #rroba #bizhu #plazh #femra #fustana #falas #kepuce

30
55 minutes ago

😂😂

322
1 hour ago

Zhironi beach #Vlore #Albania #🌞

80
1 hour ago

Paradise

901
1 hour ago

Sa like do i bejm per kete flamur hajde te ter like🙏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 Follow @kola_jote__ #shqiptar #flamurikuqezi #tirana #durres #fier #gjilan #pej #prishtina #kosovaeshteshqiperi #gjakov #korc #vlore #burrel #drenica #

200
51 minutes ago

Firma me mbi 30 vite eksperience ne prodhimin e furcave vjen ekskluzivisht per ju✔ Seti vjen bashke me librin e perdorimit dhe zarfin me vulen e certifikimit 🌟 Cilsesi premium profesionale dhe cmim teper ekonomik 🌸 ⚠Mos i humbisni, seti i fundit ne gjendje ⚠ #albania #albanian #albania 🇦🇱 #albaniangirls #albaniagirl #albanianfood #missalbania #tirana #tiranalifestyle #tiranapost #tiranacity #tiranaalbania#shkoder #shkodra #korca #fier #vlore #kukes #lushnje #durres #berat #lezhe #pogradec #korce

70
1 hour ago

Génie Collection, një parfum i freskët, natyral, rinor dhe që ngjall kureshtje! Génie Collection, aromë e vërtetë që ka arritur majat! #albania #shqiperia #tirana #albanian #blionline #tiranalifestyle #durres #shkoder #lezhe #peshkopi #elbasan #korce #berat #fier #vlore #gjirokaster #porosittani 📥 #porositonline #photooftheday 📷 #bestquality #bestprice #beauty #genieproductsalbania

40
1 hour ago

Mbathje per vajza Mosha 11-12 vjec 10 pale -1300 leke

61
1 hour ago

Mbathje per djem Masa 2-3 vjec 10 pale -1300 leke

61
1 hour ago

💙 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ Follow ➡️ @vlora_magjike Follow ➡️ @vlora_magjike Follow ➡️ @vlora_magjike ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #vlore #vloramagjike #vlorabeach #vloracity #vlore #vlora #visitalbania #instagood #albanianature #travelalbania #visitvlora2019 🇦🇱 #view #albania #discoveralbania #albanianbeach #sharealbania #sharevlora #colorsofalbania #instalbaniaofficial

920
1 hour ago

Një përkujdesje e duhur për flokë të dëmtuar, që këputen dhe jo vital. Pa sulfate, parafin, paraben, silikon. 1- Shampo ristrukturimi me Keratin 1000ml. Veprimi i tij efektiv i pastrimit ristrukturon dhe kryen një veprim të thellë hidratues dhe ushqyes. Kontrollon dhe eliminon flokun e elektrizuar dhe lë flokët tepër të shkëlqyera. Ideale për strukturat e flokëve kimikisht të trajtuara dhe të dobëta që i nënshtrohen shërbimeve të shpeshta kimike. NO SLS / SLES 2- Maska e ristrukturimit me Keratin 500ml/ 1000ml Veprimi efektiv i saj lë flokët e butë dhe kryen një veprim të thellë ristrukturimi për të rikthyer shkëlqimin, forcën dhe tonin. Ideale për strukturat e flokëve të dëmtuara, të trajtuara kimikisht. Pas larjes me shampo thani pak flokun me peshqir të thatë dhe aplikoni përgjatë gjatësisë. Lihet te veprojë për 5min. E shperlani. 3- Restrukturimi i flokut me serum Keratin 100ml. Formula e saj kryen një veprim disiplinues efektiv, duke lënë flokë të butë dhe plot shkëlqim. Formulë ekskluzive e pasur me Acid Hyaluronic dhe Ceramides rindërton thyerjet mikro të majave të flokut dhe papërsosmëritë e strukturave të tjera të flokëve duke ofruar një funksion mbrojtës dhe riformues rreth boshtit të flokëve si dhe për të zvogëluar efektet e elektrizimit. #pasionkozmetik #pasion #kozmetik #cosmetic #hair #shampo #maske #spray #oil #tirane #durres #kavaje #fier #vlore #sarande #korce #pogradec #elbasan #shkoder #lezhe #kukes #makeup

130
1 hour ago

“Il mare spesso parla con parole lontane, dice cose che nessuno sa. Soltanto quelli che conoscono l’amore possono apprendere la lezione dalle onde, che hanno il movimento del cuore.” - Romano Battaglia • • • #ksamil #albania #saranda #wild #summer #sarande #albaniangirl #visitalbania #vlore #beach #travel #tirana #ksamilbeach #durres #holiday #travelphotography #blitani #albanian #porosittani #blionline #lezhe #butrint #photooftheday #shqiperia #plazh #fier #gym #insta #shkoder #bhfyp

1290
1 hour ago

Mbathje per vajzat Mosha 6-7 vjec 10 pale -1300 leke

41
1 hour ago

Mbathje per vajza Mosha 10-11 vjec 10 pale - 1300 leke

61
1 hour ago

Crops - kanatjere te shkurta per vajza Mosha 10-11 vjec 5 pale -1500 leke

71
2 hours ago

✅ Mekanizem Automatik ✅ Multifunksionale te gjitha fushat/sustat aktive ✅ Paketim dhe dokumete ✅ Cmimi 40€

181
2 hours ago

Shijoni spektaklin e delfinave ne Vlore dhe mos mungoni neser ⚓⛵💙🇦🇱 #visitvlora #visitalbania #KARABURUN #SHPELLAEHAXHIALIUT EJA dhe TI FTO DHE DISA MIQ NE KARABURUN 👙👙⛵💙💙 ⛵⛵☀️👙😘 #KARABURUN #VLORE #SAZANISLAND #SHENVASIL #IONIANSEA ⛵⚓⛵👙☀️⛵⛵⚓ #SAZAN #KARABURUN UDHETIM (1 DITOR ) #CDOEMERKURE #CDOENJTE #CDOESHTUNE #CDOEDJELE 2500 LEK☀☀☀ #UDHETIMMEANIJE #PLAZH #MUZIKE#KARABURUN #SAZAN #KEPIGJUHEZES #SHPELLA_HAXHI_ALISE#GJIRISHENJANIT#GJIRISHENVASILIT ⛵ NISJA NE OREN 6.00 NE MENGJES, LICEU ARTISTIK "JORDAN MISJA" RR. ELBASANIT.⛵ PUSHIM I SHKURTER PER KAFE; ⛵9.30 NISIM LUNDRIMIN NGA PORTI I VLORES ⛵ #SAZAN QENDRIM 1 ORE ⛵ LUNDROJME DREJT SHPELLES SE HAXHI ALIUT #NDALESE 30 MINUTA BRENDA KE #SHPELLAEHAXHIALIUT PER LARJE/NOTOJME BRENDA SHPELLES ⛵PLAZH NE SHEN JAN, SHEN VASIL 11.30 - 17.30 ☀☀Te perfshira ne Cmim jane☀☀ ☀Transporti gjate gjithe udhetimit; ☀SHETITJA ME ANIJE bashke me ndalesat ☀Shoqerues grupi ⛵REZERVONI ☎ 0674622246 ☎ 0693672523 ☎ 0674671300 http://www.dsmtours.com/ 📩info @dsmtours com

260
2 hours ago

Rezultate vetem me Serumin per rigjenerim te lekures nga shenjat pas akneve 🌸 Nxitoni ta beni tuajin 😍 • • • #luminesceskincare #antiage #luminescenightrepair #rigjenerim #luminesceflawlesss #pasterti #luminescenightcream #serum #tirane #durres #fier #vlore #fushekruje #kukes #diber #lezhe #luminescenightrepair

120
3 hours ago

Kanatjere per vajza Masa 18-24 muajsh 5 pale - 1500 leke

132
3 hours ago

Crop per vajza Mosha 8-9 vjec 5 pale - 1500 leke

61
3 hours ago

Mbathje per vajza Mosha 2-3 vjec 10 pale - 1300 leke

31
3 hours ago

Mbathje per vajza Mosha 3-4 vjec 10 pale - 1300 leke

62
3 hours ago

Mbathje per vajza Mosha 5-6 vjec 10 pale - 1300 leke

102
2 hours ago

Busy is a choice Stress is a choice Joy is a choice... CHOOSE WELL! #happyweekend # tirana #tirane #albania #shqiperia #vlore #shkoder #century21 #c21 #apartment #century21cpm #c21cpm #durres #albania #century21botaniku #shtepi #agjent #qira #century21albania #realestatealbania #apartament #shqiperi #century21infoprona #shitje #blej #century21cpmsmart #century21bosko #buyinalbania #investinalbania #rentinalbania Century 21 Info Prona Century 21 CPM SmartCentury 21 Bosko1_bosko Century 21 Botaniku @ Century 21 Bosko

40
2 hours ago

T'plasin inati. kta Sorrat😂😂 @aeroclub albania @genc_veizaj Vetem ju mund ti beni kto se te tjeret putthin detin pa e pas ne plan😜😜😜 #fluturimemeparashut #llogorapass #vlore #llogora #qafaellogorase

510
2 hours ago

#albania 🇦🇱 #summer2k19 #day1 #relaxtime #vlore

529
2 hours ago

#vlore #valona #albania

380
1 hour ago

Double tap per me shume gjera qesharake cdo dite ☺️☺️☺️ • Turn on post notification 🔔 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #macedonia #shkup #struga #shkoder #tirane #prizren #tirana #gjakova #elbasan #prishtina #durres #pristina #fieri #tetova #vlora #kosova #fier #vlore #tetovo skrapar #berat #fakte #fakt #fakteinteresante_ #kuriozitete #interesante #dajt #saranda #himara #kruje #kuks #tetova

7.6k24
Load More ↓