#Tirana Instagram Photos & Videos

See related and similar tags

3 minutes ago

É com muita honra e orgulho que comunico a minha participação como oradora na conferência internacional organizada pela @globalwoman_club nos próximos dias 2 e 3 de Setembro em Tirana, Albânia. ⁣ ⁣ Estou neste momento no aeroporto, pronta para embarcar a qualquer momento em direção a este país que para mim é totalmente novo, e, como já sabem, adoro conhecer e partilhar com vocês novos lugares, nova cultura e muita inspiração! ⁣ ⁣ Nesta viagem participarei de um retiro dedicado a mulheres empreendedoras, com momentos de formação, lazer, relaxamento e networking. Depois do retiro (na praia ☀️ ) irei para Tirana, a capital, para a conferência sobre empoderamento feminino. ⁣🙋🏽‍♀️ ⁣ Poderão acompanhar tudo pelas histórias aqui mesmo no Instagram, prometo partilhar momentos especiais e novas dicas de #negocios e #marketingdigital ! ⁣ ⁣ #mulheresqueempreendem #businesstrip #negociosinternacionais #albania #internationalspeaker #projetosfemininos #empoderamentofeminino #gwcalbania2019 #globalwomanclub #coachingportugal #portugal #anaaeroportos #lisboa #tirana #coch #motivacao #inspiracao #conteudodigital #empreendedorismo #mulherespoderosas

31
6 minutes ago

Transporti ‭ ‭ne Kosove , Transporti edhe ne Shqiperi Maqedoni Pagesa pas pranimit te produktit #kosove #shqiperia #ora #porositonline #prishtina #tirana #shkupi #maqedonia #tetova #istogu #peja #varse #shkrime #emra #gjilani #kamenica #porosit #onlineshop #Porosit ne Dm. Porosit ne Viber ose Whatsap +38344853402.

00
6 minutes ago

Transporti ‭ ‭ne Kosove , Transporti edhe ne Shqiperi Maqedoni Pagesa pas pranimit te produktit #kosove #shqiperia #ora #porositonline #prishtina #tirana #shkupi #maqedonia #tetova #istogu #peja #varse #shkrime #emra #gjilani #kamenica #porosit #onlineshop #Porosit ne Dm. Porosit ne Viber ose Whatsap +38344853402.

00
6 minutes ago

Transporti ‭ ‭ne Kosove , Transporti edhe ne Shqiperi Maqedoni Pagesa pas pranimit te produktit #kosove #shqiperia #ora #porositonline #prishtina #tirana #shkupi #maqedonia #tetova #istogu #peja #varse #shkrime #emra #gjilani #kamenica #porosit #onlineshop #Porosit ne Dm. Porosit ne Viber ose Whatsap +38344853402.

00
6 minutes ago

Transporti ‭ ‭ne Kosove , Transporti edhe ne Shqiperi Maqedoni Pagesa pas pranimit te produktit #kosove #shqiperia #ora #porositonline #prishtina #tirana #shkupi #maqedonia #tetova #istogu #peja #varse #shkrime #emra #gjilani #kamenica #porosit #onlineshop #Porosit ne Dm. Porosit ne Viber ose Whatsap +38344853402.

10
6 minutes ago

#tattoo #piercing #tirana #durres #albania 🇦🇱

30
9 minutes ago

📌 Pantallona te shkurtra #justynastore #shorts #tirana #albanian #hm #albania #white #summer #beige

30
12 minutes ago

Albanian Relations with Balkan Countries • Follow for more @trybalkan • Also follow my partners 🇭🇷 @furious maps 🇹🇷 @hs maps 🇩🇪 @emeraldmaps1 🇧🇦 @pro_geo_maps#albania #tirana #balkan #relations #europe #greece #macedonia #northmacedonia #montenegro #crnagora #bosnia #bosniaandherzegovina #croatia #hrvatska #serbia #srbija #romania #bulgaria #slovenia #turkey

161
20 minutes ago

Follow @ajt_arush_ajt per me shumë 🙏🙏🙏 * Follow @ajt_arush_ajt per me shumë 🙏🙏* ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #macedonia #shkup #struga #shkoder #tirane #prizren #tirana #gjakova #elbasan #prishtina #durres #pristina #fieri #tetova #vlora #kosova #fier #vlore #tetovo #ajtarushajt #fakte #fakt #fakteinteresante_ #kuriozitete #interesante #dajt #saranda #himara #kruje #kuks #tetova

170
21 minutes ago

🅻🅸🅺🅴/🅵🅾🅻🅻🅾🆆 ☆ @komentepike ☆ ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀ ⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #macedonia #shkup #struga #shkoder #tirane #prizren #tirana #gjakova #elbasan #prishtina #durres #pristina #fieri #kosova #vlora #kosova #fier #vlore #skrapar #berat #fakte #fakt #fakteinteresante_ #kuriozitete #interesante #dajt #saranda #himara #kruje #kuks #tetovo

870
32 minutes ago

#SUPER_OFERTË 🔴150 lek copa🔴 Kukulla për fëmijë #lodra #online #blionline #blingashtepia #lodraonline @botaelodrave #tirana

00
32 minutes ago

GIVEAWAY !!! POSTONI FOTON OSE VIDEON TUAJ QE NGA THEMELIMI I HOTEL TIRANES DERI ME SOT DHE NA BENI TAG! ******ÇMIMI I PARE****** Akomodim per dy persona ne Suite Luksoze me megjes te sherbyer ne dhome si dhe hyrje e lire ne Spa ******ÇMIMI I DYTE:****** Darke per dy persona ne veranden tone me pamje unike nga sheshi yne Skenderbej ******ÇMIMI I TRETE:******* Hyrje e lire ne Spa shoqeruar me çajra bimor dhe fruta te fresketa RREGULLAT E GIVEAWAY: 1.Postoni ne profilin tuaj foton ose videon ku pjese e saj eshte dhe hoteli yne dhe na beni tag 2.Follow "Tirana International Hotel & Conference Centre" 3. Vendosni vendndodhjen "Tirana International Hotel & Conference Centre" 4.Beni Tag 5 miq 5.Vendosni Hashtag #mypostfortiranainternationalhotel Postet fituese dhe ato me te bukura do te ripostohen nga faqja jone zyrtare. Konkursi fillon sot dhe mbyllet ne daten 30 Shtator. Fituesi do te shpallet ne baze te pelqimeve qe merr ne foton/ videon e publikuar ne rrjetet tona sociale: Instagram, Facebook apo Linkedin. . . . . . . . . . . #tiranainternationalhotel #skanderbegsquare #tirana #bluesky #flyjimi #ilovetirana #squareporn #lovealbania #instaalbania #igalbania #igtirana #instatravel #frequentflyer #hotelview #hotelviews #passionpassport #traveladdict #travelpic #travelbug #ilovetravel #travellife #travelblogger #travelblog #travelbloggers #traveljournal #travelwithme #passportexpress #passportabletirana

331
29 minutes ago

Syri i Kalter - Blue Eye Spring, Saranda, Albania The water was so cold, something like 7°... If you don't know that, it will be a problem if you learn that after you just dived in... 🥶 ✍️ Is Kotor in your travel wish list? . ➡️ Features: Tag us in your photos and use @best travel.pics.and.tips . Follow for more: . 👉 @best travel.pics.and.tips 👉 @best travel.pics.and.tips 👉 @best travel.pics.and.tips . #whattodointirana #albania #thebalkans #thingstodointirana #albaniatrip #albanian #albanian #travelguide #travelphotography #guida #guides #guide #thingstodoinalbania #liqenifarkes #south #tirana #albaniatours #traveltobalkans #traveltobalkan #blueeye #syrikalter

50
33 minutes ago

#SUPER_OFERTË 🔴150 lek copa🔴 Personazhe me dritë për fëmijë #lodra #online #blionline #blingashtepia #lodraonline @botaelodrave #tirana

30
34 minutes ago

She was a rainbow but he was colorblind #photooftheday #vsco #vscogirl #blackoutfits #ootd #tirana #vacation #summer #colorful

614
37 minutes ago

GUCCI Cilësi maksimale Kuti, Këllëf, fshirëse Lente prej xhami organik Porosit në 👇 Direct Message 📤 #tiranalifestyle #tiranapost #tiranapost #tirana #tiranaalbania

40
38 minutes ago

Gazeta britanike “Standard” ka publikuar një artikull mbi qytetet më të lira dhe më të mira për të pushuar në Evropë, mes të cilave renditet edhe Tirana. Raporti përfshin të dhënat për 12 muajt e fundit, dhe rendit në krye të listës qytetin Lviv në Ukrainë. Tirana pason vendin e dytë në këtë renditje, si një nga qytetet më të mira dhe më të lira për të pushuar në Europë. Lexo më shumë në tirananews.al #tirananews #albania #tirana #holiday #newstandard #cheapprices #uk #bestprices

40
40 minutes ago

»🇦🇱« 𝑮𝒋𝒊𝒕𝒉𝒄𝒌𝒂.𝒂𝒍 | 𝑮𝒋𝒊𝒕𝒉𝒄𝒌𝒂 𝑺𝒉𝒒𝒊𝒑 »🇽🇰«⠀⠀⠀⠀⠀ 🅻🅸🅺🅴 | 🆂🅷🅰🆁🅴 | 🅵🅾🅻🅻🅾🆆⠀⠀⠀⠀⠀ .⠀⠀⠀⠀⠀ @gjithcka al @gjithcka al @gjithcka al @gjithcka al @gjithcka al⠀⠀⠀⠀⠀ .⠀⠀⠀⠀⠀ .⠀⠀ .⠀⠀ #thenje #thenjeteshpirtit #albania #thenje_me_vler_ #thenje_tendryshme #shkrime #dashuri #shqip #shkrimeshqip #thenjejete #shprehje #thenjedashurie #albanians #shqiperia #thenjeshqiptare #heart #beauty #ndryshe #tirana #em #zemra #post #thenie #poezia #fjalezemre #new #poezi #art #poezijete #perjetemety

430
41 minutes ago

Sandale me Super Cmime 🎁❤🎁❤🎁 Porosisni ne DM dhe Porosia vjen kudo qe te ndodheni 💫💙💫 Website: https://www.ilcammino.al #albania #tirana #travel #love #nature #photography #visitalbania #photooftheday #summer #instagood #beautiful #sea #beach #shqiperia #saranda #sunset #mountains #follow #holiday #picoftheday #fashion #travelphotography #trip #instatravel #travelgram #sun #amazing #ksamil #tirane #photo

100
42 minutes ago

Pjesa 106 "Eshte me mire ne fakt. Faleminderit qe pyete." Tha ai dhe buzeqeshi. "Po ti ke ardhur vetem?" Tha Kevini. "Jo ne fakt kam ardhur me shoqen time. E mban mend kur te thash per Rajlin." Ktheva koken dhe Rajli nuk ishte. "Po kjo ku shkoi..." "Nje sekond." Ktheva koken dhe Rajli nuk gjendej gjekundi. Mos me thuaj se me la vetem....sapo u bera gati ta merrja ne telefon pashe nje vajze te gjate te veshur me nje bluze te kuqe dhe xhinse te zeza e floke te gjata te leshuara. Te gjeta. "Rajlii.." therrita me ze te larte dhe ajo ktheu koken. Ishte tek biletashitesit dhe ne dore kishte dhe dy pije. Erdhi drejt meje dhe dukej sikur kishte turp... "Me ne fund. Kevin kjo eshte Rajli. Rajli ky eshte miku im Kevin." I thashe Kevinit dhe ai buzeqeshi. Rajli dukej nervoze dhe nuk e di pse me vinte te qeshja. "Pershendetje." Tha Rajli. "Pra ti je e fameshmja Rajli qe Deni me ka folur kaq shume." Tha Kevini dhe Rajli me dha nje veshtrim. "Shpresoj qe te kete thene gjera te mira." Tha ajo duke me pare mua. "Po sigurisht qe po." Tha ai duke qeshur. "Duhet te ikim sepse pas pak fillon filmi." I thashe Kevinit. "Prit cfare filmi keni zgjedhur?" Pyeti ai. "Um... the conjuring 2. Film horror." Thashe pasi pashe bileten. "Gjithashtu. Eja shkojme bashke ne qofte se nuk e keni problem sigurisht." Dhe pohova. Hyme brenda dhe nga pas po degjoja disa zera qe ishin duke qeshur. Ktheva koken dhe ishte Tajleri dhe Hugo me disa djem te tjere pas. Epo 4 djem te tjere. Te gjithe ishin veshur ne te zeze dhe disa ne blu te erret. Tipike. "Deni cfare ka? Pse ndalove?" Me pyeti Rajli. "Mos e kthe koken pas por eshte ai idjoti qe jeton ne deren ngjitur me mua." I thashe asaj dhe ajo ktheu koken. "Te thash mos e ktheje koken." Dhe ajo rrotulloi syte. "Pra eshte serish ai djali qe pame ate dite tek parku." Tha Kevini. "Po ai eshte." Thashe dhe Rajli po na shikonte me sy te imtesuar. "Epo ne qofte se do mund te ndihmoj qe ta heqesh qafe." Tha ai dhe i thashe. "Jo nuk ka problem. Ai thjesht ka dale si ne. Eja tani. #vazhdon 😍🌷

4512
43 minutes ago

@romeolika19 😈

682
Load More ↓