#Shqiperia Instagram Photos & Videos

See related and similar tags

5 minutes ago

Da domani saremo in #missione con una trentina di giovani della vicaria 😊😜🙏 ricordateci se potete... #albania #giovaniverona #tuseiilsognodidio #sognodidio #cpagverona #buteidesangio #verona #diocesiverona #shqiperia #bajze #shkoder

40
6 minutes ago

2600 leke...CILESI Super  transport ne te gjithe Shqiperine😍Porosisni ne DM dhe Porosia vjen kudo qe te ndodheni 👠😍 #albania #love #tirana #fun #shqiperia #trip #frienship #bff #sky #friends # #nature #beauty #sun #crazy #food #super #style #roadtrip #rain #sea #pic #havingfun #bloom #green #cool #spring

70
14 minutes ago

Dashuria ime dua të dish se çdo ditë që kalon unë bie në dashuri më shumë nga ti🖤🖤 . . #albanian #albania #couple #dualipa #dashuria #mozzik #noizy #albaniangirl #albanianboy #berat #tirana #Kosovo #pristina #black #zemer #zemra #tedua #albaniancouple #🇦🇱 #shqiptare #albania 🇦🇱 #shqiperi #shqip #butrintmeri #shqiperia #shqipe #shqiptare #shqiptar #ledrivula

330
18 minutes ago

Who needs a hug 🤗

51
44 minutes ago

👏👏. Serbët e hoqën flamurin e Kosovës nga Kalaja e Novobërdes, por tani Policia po e ruan pasi shteti e vendosi sërish. 🇦🇱🇽🇰 Follow 👉 @albania__kingdom for more 🙏 . #albaniakingdom #kosovoisalbania #albanianpeople #kosova #albania #albanian #shqiperia #shqipetar #illyrian #ilirida #dardania #çameria #kuqezi #diaspora #unitedalbania #unitedalbanians #kosovo #kuqezijeti 🔴⚫️ #kuqezi

533
46 minutes ago

Tag Shoqen 👇❤ Pjesa 49 "Me fal." Dhe mbylli syte me duar. Ktheu koken dhe shkoi drejt deres dhe doli. Pasi shkova dhe mbylla deren me celes u vesha shpejt ne nje pale xhinse blu te erret dhe nje bluze ne ngjyre te kuqe te erret. Thava floket sepse duhet qe te iki ne shkolle dhe me pas i dhashe nje krehje te lehte. Dola dhe u drejtova per ne kuzhine. Tajleri ishte ulur ne divan dhe sapo degjoi hapat e mia qe afroheshin me shume per ne katin e pare u ngrit. "Nuk te ka thene ndonjeri qe te pergjigjesh kur te therrasin? Apo te pakten te trokasesh?" I thashe e nevrikosur. "E di me fal por kujtova se mos kishe ndonje problem ose nuk po ndiheshe mire prandaj nxitova dhe .. me fal." Tha ai dhe nuk fola. Hengra dicka te vogel per mengjes. Pasi lava dhembet mora canten dhe futa dosjen ose projektin e letersise ne cante. Shpresoj qe te jene foto te duhura. Me pas dolem jasht dhe u drejtuam per tek makina e Tajlerit. Ai hapi deren per mua dhe une nuk fola. Ishte paksa e acaruar per ate incident dhe nuk kisha ne plan te flisja per aq kohe sa me duket e duhur. Me pas ai hyri ne makine dhe pas disa minutash ndodheshim ne gjysme te rruges per ne shkolle. "Ne qofte se vazhdon dhe i jep makines si breshke do te arrijme pas nje shekulli ne shkolle." I thashe e irrituar. "Si te duash." Dhe tani po ecnim ne shpejt. Pasi erdhem dhe ai ndaloi makinen kisha nje te qeshur ne fytyre. "Arritem madheria juaj." Me tha ai me ironi. "Faleminderit skllav." I thashe dhe nxitova per te dale jasht para se ai te pergjigjej. Sapo dola te gjithe qe ndodheshin jashte po me shikonin me fytyra te cuditura. Po keta cdreqin kan. Rajli therriti emrin tim sapo me pa dhe shkova drejt saj. "Deni! Ndihesh me mire?" Tha ajo e qeshur. "Ne fakt po." I buzeqesha lehte. "Cfare ke? Pse je si e nevrikosur?" Tha ajo pasi po shikoja perreth. "Keto qenie njerzore ngelen duke me pare me sy sikur kam vrare dike. #vazhdon 😍🌷

3654
56 minutes ago

La signorina un caffè, per me un mojito grazie 🍸🌈 #albania #shqiperia #holidays #luxurylifestyle #luxuryhotel #marinabay #goodmorning #bestmoments #couplegoals

422
1 hour ago

😂😂

342
1 hour ago

e pasken prek ntela kto🤣🤣 . . . #prishtina#kosova#podujeva#butrintimeri#gjikoteam#bern#switzerland#mairiunven#albanian#luanator , #bern#paris#albaniangirl#samantator#gjakova , #likeforlikes #prizren#shqiperia , #dafinators#majkteam#ledrizlla#dasma#zinizin#butriors#albanian#mozzikfans , #kidator#luanator#mozzikfans , #2fshatart

772
1 hour ago

🔴ROLEX Orë për meshkuj & unazë me shqiponjë. Me rrypa metalik. Swiss Made. Water Resistant. Transporti për Kosovë gratis. Transporti per Shqiperi & Maqedoni 3€ Çmimi 30€ #swisskosova #blejonline #likeforlikes #follow4followback #albania #kosovo #kosova #ora #fastdelivery #prishtina #freefollowers #freedelivery #blejshqip #blej #diaspora #albanian #kosovarss #shqiperia #shqiptar #swissalbanianbeauties #swissalbanian

140
1 hour ago

FITO një libër edhe me shumë👏🏽🎁⠀ ⠀ Dita e gjashte dhe libri i gjashte për të fituar🥳⠀ ⠀ Bëhu një nga 2 FITUESIT, një nga Shqiperia🇦🇱 dhe një nga Kosova🇽🇰, e librit „Hamleti“ nga #vilijamshekspir edhe nje kupon 30€ nga @healthyco_ks SHOPit ne Prizren KS🇽🇰 me vetëm tre hapa:⠀ ⠀ - përmend (tag ) 3 miq/mikesha⠀ - follow @healthyco_ks ⠀ - Sot duhet të shkoni në faqën e @healthyco_ks dhe të zgjidhni produktin tuaj të preferuar atë që dëshironi të keni. Bëni nga produktin një screenshot dhe publikojeni këtë në Insta-Story tuaj dhe tag @thenie_shkrime_madheshtore ⠀ ⠀ Fituesit shpallen të hënën 19 Gusht.⠀ ⠀ #thenje_madheshtore #liber #books #lexim #lexoj #fitim #fitues #dhurata #fest #10k #10kfollower #shekspir #hamleti #kosova #shqiperia #promovim #jackpot #tirana #prishtina#prizren

7221
1 hour ago

Tayna X Dafina - Bye Bye Kopjojne kengen nga Drake?? Si mendoni???😈😈😈 @melindaademi reagon me story ⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵ Follow for more............♧♢♡♤■□●○▪¤<> @fjaledashurije @fjaledashurije @fjaledashurije ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● #tirana #shqiperia #kosovo #prishtina #gjakova #lol #good #repost #peja #shkup #amazing #crazy #noizy #tba #otr #babastars #ledrizlla #kidator #skopje #luanator #mood #mozzik #kida #victoriassecret #vines

3666
1 hour ago

il Gusto Bistro ka raportin më të mirë cilësi-çmim. Menuja është e pasur dhe prodhimet e detit janë specialiteti ynë. Zgjidhni il Gusto Bistro për më shpejt, mirë dhe lirë! Mirë se të vini! #seafood #yummy #delicious #taste #food #instafood #instaeat #sharefood #foodpics #foodie #foodlover #follow #ilgusto #bistro #ilgustoalbania #bestplace #best #choice #welcome #ristorante #top #restaurant #tirana #shqiperi #albania #shqiperia

130
1 hour ago

💥💥SUKSESI 17.8.2019💥💥 ✅VAZHDON OFERTA 3 ÇAJ SLIM + 1 TUBO SLIM DHURATE🎁 🍃SLIM TEA 9+ ÇAJ DOBËSIMI🍃 (Çaji më i sukseshëm 2017, 2018, 2019 ) lexo në koment rrëfime suksesi... OFERTË BLI 3 ÇAJ SLIM ➡️ DHURATË 1 TURBO SLIM Çmim dyqani 1800 lekë Çmim online 2150 lekë SLIM TEA 9+ ka dy efekte kryesore për organizëm: 1- Tret ushqimet me shpejtësi. 2- Mban organizmin e ngopur. Dobitë tjera: 1. Dobëson me shpejtësi me shfaqjen e efektit që pas 2 javëve përdorim. 2. Stabilizon tensionin e gjakut (hipertensionin ). 3. Bën largimin e gazrave nga zorrët. 4. Lehtëson problemin e Hemoroideve. 5. Preferohet për personat që ushqehen me ushqime të shpejta që vuajnë nga kapsllëku. 6. Mbron nga aciditeti. 7. Largon toksinat që shkaktojnë fryrjen e stomakut. Përdorimi: Çdo ditë 15 min para buke konsumohet një lugë të mesme nga SLIM TEA 9+ e përzjerë me një gotë jogurt 100 ml. 📌Vërejtje: Nuk rekomandohet për shtatëzënat. gjidhënëset. #cajdobesimi #albania #shqiperia #parfum #health #beauty #shampo #mjalt #honeyDplus #sapuna #krema #vajraBimor #këna #venaCure #brendiAmina ================== DYQANI "BIO MEDINA" Adresa: TIRANË Rruga "Dibrës" ...Në qendër Në krah të 15 Katëshit, te ish pallati Kadaresë. Hapur 09:00-21:00 ================== DYQANI "LE ANNA COMPANY" Adresa: TIRANË Rruga: "Jordan Misja". 500 metër larg kolegjit turk "Mehmet Akif". Ndryshe tek rruga e burgut 313 HAPUR - 08:30-16:00h ================== Porosit dhe Online Tel: 0698706646 Viber: +355698706646 WhatsApp: +355698706646 BIO MEDINA - Lider i Brendeve Bio Natyral ne Shqiperi... PRIVATËSIA E KLIENTIT 100% E SIGURT ================== DYQANI "BIO MEDINA" Adresa: TIRANË Rruga "Dibrës" ...Në qendër Në krah të 15 Katëshit, te ish pallati Kadaresë. Hapur 09:00-21:00 ================== DYQANI "LE ANNA COMPANY" Adresa: TIRANË Rruga: "Jordan Misja". 500 metër larg kolegjit turk "Mehmet Akif". Ndryshe tek rruga e burgut 313 HAPUR - 08:30-16:00h ================== Porosit dhe Online Tel: 0698706646 Viber: +355698706646 WhatsApp: +355698706646 BIO MEDINA - Lider i Brendeve Bio Natyral ne Shqiperi......

11
1 hour ago

#Happy #client Transporti Gratis ne Kosove , Transporti edhe ne Shqiperi Maqedoni Pagesa pas pranimit te produktit #kosove #shqiperia #ora #porositonline #prishtina #tirana #shkupi #maqedonia #tetova #istogu #peja #varse #shkrime #emra #gjilani #kamenica #porosit #onlineshop #Porosit ne Dm. Tag shokun .

120
1 hour ago

#Happy #client Transporti Gratis ne Kosove , Transporti edhe ne Shqiperi Maqedoni Pagesa pas pranimit te produktit #kosove #shqiperia #ora #porositonline #prishtina #tirana #shkupi #maqedonia #tetova #istogu #peja #varse #shkrime #emra #gjilani #kamenica #porosit #onlineshop #Porosit ne Dm. Tag shokun .

20
1 hour ago

#Happy #client Transporti Gratis ne Kosove , Transporti edhe ne Shqiperi Maqedoni Pagesa pas pranimit te produktit #kosove #shqiperia #ora #porositonline #prishtina #tirana #shkupi #maqedonia #tetova #istogu #peja #varse #shkrime #emra #gjilani #kamenica #porosit #onlineshop #Porosit ne Dm. Tag shokun .

10
1 hour ago

#Happy #client Transporti Gratis ne Kosove , Transporti edhe ne Shqiperi Maqedoni Pagesa pas pranimit te produktit #kosove #shqiperia #ora #porositonline #prishtina #tirana #shkupi #maqedonia #tetova #istogu #peja #varse #shkrime #emra #gjilani #kamenica #porosit #onlineshop #Porosit ne Dm. Tag shokun .

170
1 hour ago

FALU, FALU, FALU Pa marrë parasysh se ç'është duke ndodhur në jetën tënde, FFALU Muhamed Hoblos

2202
1 hour ago

Génie Collection, një parfum i freskët, natyral, rinor dhe që ngjall kureshtje! Génie Collection, aromë e vërtetë që ka arritur majat! #albania #shqiperia #tirana #albanian #blionline #tiranalifestyle #durres #shkoder #lezhe #peshkopi #elbasan #korce #berat #fier #vlore #gjirokaster #porosittani 📥 #porositonline #photooftheday 📷 #bestquality #bestprice #beauty #genieproductsalbania

40
1 hour ago

Shqiperia te merr zemren ❤🇦🇱 #shkodercity #shqiperia #instagood #zemer ❤️

60
1 hour ago

😂😂 #kosova #shqiperia

30
1 hour ago

TAG dikon qe osht gjithqka qe ke dasht😍 _________________________________________ Like✔|Comment💬|Share🔝|Save🏷 〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️ . . . . . . . . . . . . #prishtina #fushkosova #ferofera #ferizaj #gjakova #taynators #dafinators #teutators #coverashqip #peje #kosova #albania #shqiperia #capitalt #bluntandreal #babastars #skivi #fero #gjiko #majmun #humor #egjeli #osamire #mozzik #getinjo #butrintimeri #butrinttors #dhuratadora #dhuratators #gjakova #prizren

221
1 hour ago

Mbathje per vajza Mosha 11-12 vjec 10 pale -1300 leke

61
1 hour ago

Mbathje per djem Masa 2-3 vjec 10 pale -1300 leke

61
1 hour ago

Pjesa 48 "Me duhet te iki tani." I thashe. "Cfare? As edhe nje zemer apo puthje. Kujtoja se ti me doje Deni. Nuk po mbushem me me fryme tani." Filloi Xho te dramatizonte. Ne fakt nuk eshte keq si aktor. "Zemer me fal por duhet te iki. Flasim se shpejti." Dhe mbylla telefonin. Shkova drejt Tajlerit dhe u ula ne vendin qe isha. "Ne fakt harrova te te thoja se i dashuri yt nuk pushoi duke i rene telefonit tend." Po me vinte per te qeshur por duhet te perpiqem qe te mos e prish planin. "Pse ti e ke pasur telefonin tim?" "Jo. Ne fakt por isha ne spital qe prita te vinte mamja jote telefoni yt ra dhe une thjesht e fika qe te mos te shqetesonte." Tha ai dhe kishte nje pamje neutrale. "Po tani cfare do te bejme?" Thashe. "Vendos ti. Se harrova projektin qe kemi neser tek letersia ta mbaroi mamaja jote." Tha ai. Shpresoj qe te mos me turperoje me fotot qe ka vene. "Ne fakt jam akoma e lodhur. Por mund te shohim nje film tjeter." "Ne rregull. Kete here do ta vendos une se cfare do te shohim." Pohova dhe Tajleri zgjodhi nje film aksion. Te dy po na zinte gjumi dhe flejtem. Koha kalonte dhe fillova te kisha ethe. Syte i kisha akoma te mbyllura. Fillova te dridhesha dhe me pas ndjeva dike te me perqafonte. Nuk i hapa syte sepse e dija qe do Tajleri ishte aty por lejova qe gjumi te me merrte.U zgjova dhe ndodhesha ne divan. Tajleri nuk ishte aty. Une isha e shtrire dhe isha e mbuluar me nje mbulese. Pashe se ora ishte 6. U ngrita dhe shkova ne dhomen time te beja nje dush. Shtepia ishte shume qetesi dhe ndoshta Tajleri kishte dale per vrap. Pasi mbarova dushin shkova ne dhome. Degjova deren qe u mbyll dhe therrita me ze te larte. "Tajler?" Dhe degjova hapa te shpejtuara drejt dhomes sime. Tajleri hyri brenda dhe dukej i shqetesuar por sapo me pa vetem me nje peshqir te hedhur ne trup ne menyre cilindrike ndryshoi pamjen. Hapi syte me shume dhe u perpoq te thonte dicka por nuk mundej. "Tajler jashttt." Bertita pasi nuk e kisha vene re fare qe nuk isha veshur akoma. #vazhdon 😍🌷

6192
1 hour ago

“Il mare spesso parla con parole lontane, dice cose che nessuno sa. Soltanto quelli che conoscono l’amore possono apprendere la lezione dalle onde, che hanno il movimento del cuore.” - Romano Battaglia • • • #ksamil #albania #saranda #wild #summer #sarande #albaniangirl #visitalbania #vlore #beach #travel #tirana #ksamilbeach #durres #holiday #travelphotography #blitani #albanian #porosittani #blionline #lezhe #butrint #photooftheday #shqiperia #plazh #fier #gym #insta #shkoder #bhfyp

1300
2 hours ago

Mbathje per vajzat Mosha 6-7 vjec 10 pale -1300 leke

41
2 hours ago

Mbathje per vajza Mosha 10-11 vjec 10 pale - 1300 leke

61
2 hours ago

Crops - kanatjere te shkurta per vajza Mosha 10-11 vjec 5 pale -1500 leke

71
3 hours ago

Kanatjere per vajza Masa 18-24 muajsh 5 pale - 1500 leke

132
3 hours ago

Crop per vajza Mosha 8-9 vjec 5 pale - 1500 leke

61
3 hours ago

Mbathje per vajza Mosha 2-3 vjec 10 pale - 1300 leke

31
3 hours ago

Mbathje per vajza Mosha 3-4 vjec 10 pale - 1300 leke

62
3 hours ago

Mbathje per vajza Mosha 5-6 vjec 10 pale - 1300 leke

102
50 minutes ago

Hiver dans les Balkans #albania #shqiperia #ilford #1600iso #hp5 #konicahexaraf #filmcamera #blackandwhite #ilovegrain

72
560
Load More ↓