#Shqip Instagram Photos & Videos

See related and similar tags

15 minutes ago

Mos u dorzo, "“Me të vërtetë, pas vështirësisë – vjen lehtësimi!”. (El-Inshirah: 5 ) Like/Follow për më shum fakte si kjo💞 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ➕ @faktedheshendet ➕ ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ @faktedheshendet 💡 @faktedheshendet@faktedheshendet 💡 @faktedheshendet@faktedheshendet 💡 @faktedheshendet@faktedheshendet 💡 @faktedheshendet ➕ ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #interesante #fakte #albanian #shqip #shqiptar #trend #gjerainteresante #interesante3nt #fakteinteresante_ #fakteinteresante #richkidsalbania #shqipe #edinise #fakte #albania #kuriozitete #dijeinteresante #faktedheshendet #muzik #thenie #poezi #ligje #shqiperi #kosova

1981
18 minutes ago

😂😂😂 (Ju lutem mos e shikoni ju me zemer te dobet ) ▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪ Follow @qesh_pa_fund al Follow @qesh_pa_fund al Follow @qesh_pa_fund al ▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪ #funnymemes #funnyquotes #funny #fun #funnyvideos #laugh #shqip #albania #kosovo #qesh #qeshmelot #tirana #memes #meme #humor #prishtina #prizren #durres #shqipe #shqiperia #qeshpafund

830
18 minutes ago

❤️ . 🅻🅸🅺🅴/🅵🅾🅻🅻🅾🆆 për më shumë gjëra interesante çdo ditë 😍 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⚡ 🅸🅽🆃🅴🆁🅴🆂🅰🅽🆃🅴.3⃣🅽🆃 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🌍 @Interesante 3nt 🏞️ @Interesante 3nt 🗺️ @Interesante 3nt 🌋 @Interesante 3nt ⛰️ @Interesante 3nt 🌞 @Interesante 3nt 🏔️ @Interesante 3nt 🌈 @Interesante 3nt ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #interesante #fakte #trend #gjerainteresante #interesante3nt #fakteinteresante #dijeinteresante #mbretihumorit #muzik #shqip #thenie #poezi #ligje #shqiperi #kosove

5941
27 minutes ago

One of the best moments - when you niece is smiling with you 💙 #albanianwedding #weeding #proud #aunty #great #makeup @diana_hairmakeup #kosovo #shqip #flamur #vibes #tallava #

190
46 minutes ago

KEPUCE 100% LEKURE PER MESHKUJ 👉 TRANSPORTI FALAS 👉 ✅ Te Lehta Dhe Komode ✅ 👞 100% Lekure 👞 ☎️ Porosi: Messenger/WhatsApp/Viber Në nr: 0683155504 🏠 Dyqani fizik: Tiranë 50m nga ura e Vasil Shantos në drejtim te 21 Dhjetorit ne krahun e djathtë 🏠 #atlete #djem #meshkuj #boy #lekure #vlore #durres #albania #dyqanonline #blerjeonline #love #atleteorigjinale #shqip #tirana

10
1 hour ago

Osmani: Nëse rrezikojmë progresin në luftimin e krimit, rrezikojmë eurointegrimet #Realiteti #lajme #shqip #maqedoniaeveriut #qeveria #bujarosmani

10
1 hour ago

📝🅿🆁🅴🅹 1-10 🆂🅰 🅴 🆅🅻🅴🆁🆂🅾🅽🅸 🅺🅴🆃🅴 🆅🅸🅳🅴🅾😍? 🔽 ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️ 🔘Follow për më shumë @lajmee_futbolli 😍 ●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●● ⚽️ ⚽️ ⚽️ ⚽️ ⚽️ #albania #kosovo #shqiperi #prishtina #shqip #tirana #mitrovica #shqiptar #peja #ferizaj #gjilan #gjakova #cr7 #vushtrri #suhareka #tirana #kukesi #shkupi #tetova #berat #durres #podujev #drenas #futboll #korce #shkoder #rahovec #dardanet #teamlajmee_futbolli

3905
1 hour ago

👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍 🅻🅸🅺🅴/🅵🅾🅻🅻🅾🆆 për më shumë gjëra interesante ,video ,humor,lojra çdo ditë 😍 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⚡ Follow @mbretihumorit 👑👑👑👑 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🌍 @mbretihumorit 🏞️ @mbretihumorit 👑 👑 @mbretihumorit 🌋  @mbretihumorit 👑 ⛰️ @mbretihumorit 🧿 @mbretihumorit 👑 🏔️ @mbretihumorit 🌈 @mbretihumorit 👑 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #mbretihumorit #interesante #fakte #trend #kidator #kidators #interesante3nt #fakteinteresante #dijeinteresante #mbretihumorit #muzik #shqip #thenie #poezi #ligje #shqiperi #kosove #albanian #albania #funny #viral #viralvideos #durrës #tiranalifestyle #tirana #ledrivula #luanator #luanavjollca #kidator

260
1 hour ago

Pjesa 86 Ne televizor po jepej se neser do te ndesheshin bokstieret me te mire te vendeve tek BCOB. "Raj?" Thashe dhe ajo ktheu koken. "Shiko pak. Neser do te ndeshen bokstieret me te mire te vendit ne qytetin tone. Cuditerisht kete vit po organizohet ne vendin tone dhe per me teper diten e ditelindjes sime. Sa emocionuese." Tha ajo dhe une po qeshja sikur po me detyronin. "Eja tani sepse duhet te ikim ne shkolle. Le te mos behemi vone." I thashe dhe filluam te ecnim. Gjate rruges qeshnim me njera tjetren dhe rruga per ne shkolle u duk me e shkurter se kurre. Kur arritem ishim me vonese. Rajli kishte informatik oren e pare ndersa une kisha biologji. E shoqerova Rajlin tek klasa e saj me pas ika per tek e imja. Per fatin tim te mjere nuk kishte asnje person dhe kur shkova me vonese ne klase me dha mesuesi nje leter qe te shkoja tek dhoma e denimit. Bukur fare. Pas disa kthesash me ne fund e gjeta klasen dhe hyra brenda. Kur hyra brenda ndodhej Hugo, nje vajze qe po me friksonte me tere ate makeup qe kishte vene dhe nje djale qe dukej sikur urrente te gjithe. Shkova u ula ne nje banke pas Hugos dhe ai me buzeqeshi sapo me pa. Ia ktheva por vetem per dy sekonda. U ula pas tij dhe ai u kthye ne anen time duke me thene... "Mirmengjes!" "Gjithashtu." I thashe. "Mengjes i veshtire huh?" "Sic e shikon po. Po ti cfare paske bere qe je ketu?" E pyta. "Epo talla nje nxenes te klases dhe ngjita me ngjitese karrigen e mesuesit. Ai u ul dhe nuk po ngrihej. Une isha i pari qe qesha keshtu qe ai e kuptoi qe isha une qe e bera ate rreng." Tha ai dhe po e shikoja cuditshem. "Po mesuesi?" "Ai u ngrit por iu grisen pantallonat. Te gjithe qeshen sepse i kishte mbathjet me zemra." Dhe filluam te dy te qeshnim. "Ej degjo. Se harrova te te thoja. #vazhdon 😍🌷

49133
1 hour ago

Pjesa 38 🌷 - Po Krista... A të ka thënë se si ndihet? - e pyeti Fajko. -J0, ajo është shumë e matur si për moshën që ka, dhe edhe nëse do ndjente gjë nuk do ma thoshte. - tha Oliveri -Uff, kujdesu për motrën time. - i tha Fajko duke u ngritur dhe duke u drejtuar për te dhoma e Kristës. Hapi derën me ngadalë dhe e pa që ajo po flinte. Ju afrua me ngadalë dhe qëndroi duke e parë për disa minuta. -U rrite moj petull. - pëshpëriti lehtë duke buzëqeshur pak, dhe më pas e puthi në ballë. End of flashback - Pra, a ndjen gjë për Oliverin? - i tha Fajko duke ndaluar makinën në një vend. -Nuk e di. Që atë ditë që mora vesh që u qëllua për fajin tim, ndjej diçka të çuditshme, por nuk mund të them se çfare është. - tha ajo me sytë gati në të qarë. Fajko ju afrua duke e përqafuar fort: -Sido që të shkojë puna, mua do më kesh gjithmonë pran... i tha ai dhe filloi ti ledhatonte flokët, teksa ajo gjente prehje në krahët e të vëllait. #vazhdon • • •Follow @dashuriii_official ja vlen kjo faqe ☝️☝️ • • #albania #albanian #shqiperia #shqiperi #kosova #tayna #shqip #butrintimeri #shkupi #butriors #sarpmelek #tirana #prishtina #durres #prizreni #korça #dorators #dafinator #luanator #kidator #xhensilator #noizy #enca #eraistrefi #ledrivula #dualipa

1802
1 hour ago

Bukuria e Islamit ☝️ Allahu Ekber 😍😍😍😍 @dar_basim #shpërndaje_për_hir_të_allahut

1.1k10
2 hours ago

Për më shumë thënje motivuese follow @thenjemotivues 😍 ---------------------------------------------- #interesante #fakte #trend #gjerainteresante #interesante3nt #fakteinteresante #dijeinteresante #mbretihumorit #muzik #shqip #thenie #poezi #ligje #shqiperi #kosove -----------------------------------------------

300
2 hours ago

Pjesa 85 Ne qofte se do kisha qene dhe une ne vendin e Tajlerit do ta kisha besuar gjithashtu. "Pse nuk erdhe sot? Kishim mbledhje me banden." Tha Tajleri paksa i acaruar. "Plak sapo te thash qe qesh tek Xhonatani. Zgjati me shume stervitja kete here." Tha Hugo. "Per cfare dreqin po flisni ju dy?" Dhe une bera sikur nuk dija gje. "Nuk ka se cfare te duhet ty. Ik ne shtepi tani." Tha Tajleri paksa i acaruar. "E di vete se cfare bej." Ia ktheva po aq ashper. "Ej ej mjaft ju te dy. Po ti Tajler pse erdhe ketu?" Na tha Hugo "Mu duk e cuditeshme qe ti po shoqeroheshe me..kete person...dhe erdha sepse doje te pyesja per ato qe te pyeta pak me pare." Tha Tajleri dhe sinqerisht ky seriozitet po me acaron. "Epo ju ne qofte se doni vazhdoni. Une po iki. Naten e mire Hugo dhe faleminderit. Naten dhe ti bipolar." I thashe dhe eca drejt shtepise sime. "Naten llastice." Tha ai duke me imituar. Ughh vec ti gjuaj njehere nuk dua gje me shume. Mbylla deren dhe Hugo po qeshte. Nuk isha e interesuar se cfare po thonin keshtu qe ika siper ne dhomen time. Cuditerisht gjumi me zuri shpejt dhe ora mund te kishte qene tete. Kur u zgjova kisha nje mesazh nga Rajli. E hapa dhe ajo kishte shkruajtur qe te zbrisja poshte. Ora ishte 6 e gjysem dhe zbrita ne katin e pare. Dikush po trokiste dhe sigurisht qe do te ishte Rajli. Sapo i hapa deren mu hodh ne qafe. Gati sa nuk rame bashke. "Po ti ketu." I thashe pasi ajo u shkeput nga une. "Erdha sepse dua qe te ikim sot bashke. Dhe neser ditelindjen do ta bej ne oren 5. Gjithashtu mund ti thuash mamase qe te flesh tek une neser." Tha ajo duke u lutur. Dreq. Nuk di se cfare dreqin te bej tani. "Kur te vi mami do ti them une. Tani prit pak sa te behem gati." I thashe dhe ajo pohoi. Pas dhjete minutash zbrita ne katin e pare dhe Rajli po shikonte lajmet me duket...dreq. #vazhdon 😍🌷

9146
2 hours ago

#rumi ✍️ Plaga është vendi nga ku Drita, hyn tek Ju ! . 📢 Po ju si mendoni??? . . . ☛️ Tag shokun/shoqen qe duhet ta lexoje ✓️✓️📢 . . . *---------------------------------------------------------------------------* >>>>>>>>>>>>> 𝑷𝒉𝒊𝒍𝒐𝒔𝒐𝒑𝒉𝒚 𝑰𝑺 𝑪𝑶𝑶𝑳 <<<<<<<<<<< *---------------------------------------------------------------------------* . . . ℹ️ ON post Notification 📳 Per postet e reja!!! ✔️ . . . *________________________________________________* 〖️📢 Follow @filozofiashqip ☞️ afër Diturisë 〗️🇦🇱 〖️📢 Follow @filozofiashqip ☞️ afër Diturisë 〗️🇦🇱 〖️📢 Follow @filozofiashqip ☞️ afër Diturisë 〗️🇦🇱 *________________________________________________* . . . #Filozofi #GjuhaShqipe #FuqiaeFjales #thenie #Pozitivitet #Energji #Motivim #Dashuripërdijen #art #Mendime #Albanianphilosophy #shqip #shprehjeShqip #spirituality #inspiration #artist #quotes #Vetebesim #meditation #shprehje #motivation

2010
2 hours ago

Tag naj nji qe vdes per kto 😍 . . . . . . . _______________________________________________________ #zbavitjeal #zbavitje _______________________________________________________ #albania #tirana #shqiperi #kosovo #prishtina #kosova #love #follow #durres #shqiperia #albanian #shqiptar #shqip #vlore #prizren #drenica #hjakova #kucova #shkoder #elbasan #qesh_pak #qesh #gallata #memeshqip #kukes #tropoje #fier #korce

811
2 hours ago

Sisters 👯 #noraistrefi #eraistrefi #shqip #estrada

00
2 hours ago

Fero & Arbenita 💏 #fero #arbenitaismajli #shqip

10
120
2 hours ago

Pjesa 37 🌹 - Mos ke diçka për të më thënë? - i tha ai pa i ndarë sytë nga rruga. - Uh, çfarë? Jo... - tha ajo si e menduar. - Je e sigurtë? - i tha ai sërish. - Unë.. Fajko, më duhet të të them diçka. - i tha ajo. - Nëse ka të bëjë me faktin që ti dhe Oli u puthët, mos u vendos ne siklet sepse e di. - tha ai me zë normal duke e lenë Kristën më të habitur se ç ishte. -Cfarë? Po si? - pyeti ajo. - Më tha Oliveri dje.. Flashback: -Fajko. - i foli Oliveri Fajkos i cili po qëndronte në një dhomë duke parë një film. -Urdhëro. - i tha ai duke ndaluar filmin. -Putha Kristën. - u shpreh Oliveri duke ulur kokën teksa Fajko kishte ngelur i shushatur. -Cfarë bëre ti?! - i bërtiti Fajko duke i dhënë një grusht në fytyrë. -Me vjen keq vëlla por... Nuk munda tëë duroj. Më ka hyrë shumë në zemër Krista. tha Oliveri duke ferkuar pak vendin ku Fajko e gjuajti. - Ah Oliver ah. - shfryu Fajko duke e lëshuar vetën në divan dhe duke vendosur kokën mes duarve. -Fajko, ne njihemi prej vitesh, dhe ti e di që unë s'do bëja diçka pa marrë miratimin tënd. Por më beso kur të them që unë ndjej për Kristën dhe nuk dua kurrsesi ta lëndoj. Madje, nëse edhe ajo ndjen të njëjtën ndjenjë me mua, do kujdesesha gjithmonë për të. Por vetëm me pranimin tënd vëlla. - tha ai teksa ju ul pranë. #vazhdon • • •Follow @dashuriii_official ja vlen kjo faqe ☝️☝️ • • #albania #albanian #shqiperia #shqiperi #kosova #tayna #shqip #butrintimeri #shkupi #butriors #sarpmelek #tirana #prishtina #durres #prizreni #korça #dorators #dafinator #luanator #kidator #xhensilator #noizy #enca #eraistrefi #ledrivula #dualipa

1790
2 hours ago

Dafina Zeqiri. #dafinators #dafinazeqiri #estrada #kosovo #shqip

00
2 hours ago

Follow me @tik tok.albanian per video super te bukura nga #tiktok Follow me @tik tok.albanian @tik tok.albanian @tik tok.albanian @tik tok.albanian @tik tok.albanian “””””””””””””””””””””””””””””””””””” . . . . . . . . . . . . #thenje #karasevda #loredana #capital #maik #prishtina #peja #kosovo #shqiptar #shqip #nihan #kida #kidator #prishtina #peja #giakova #shqiptar #getiniofan #luanavjollca #sectionalsofa #sections #taynators #mitrovica #gjilan #ferizaj #gjakov #prizeren #tirana #mozzikfans #beauty

701
3 hours ago

😍 . 🅻🅸🅺🅴/🅵🅾🅻🅻🅾🆆 për më shumë gjëra interesante çdo ditë😍😍 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⚡ 🅸🅽🆃🅴🅻🅸🅶🅹🅴🅽🅲Ë ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🔥 @Inteligjence 💡 @Inteligjence 🔥 @Inteligjence 💡 @Inteligjence 🔥 @Inteligjence 💡 @Inteligjence 🔥 @Inteligjence 💡 @Inteligjence ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #interesante #fakte #albanian #shqip #shqiptar #trend #gjerainteresante #interesante3nt #3nt #fakteinteresante_ #fakteinteresante #richkidsalbania #shqipe #edinitse #fakte #albania #kuriozitete # #dijeinteresante #mbretihumorit #muzik #shqip #thenie #poezi #ligje #shqiperi #kosove

1.1k2
3 hours ago

Pjesa 84 Dhe per te na e veshtirsuar me shume ai mori nje drite te kuqe te vogel dhe e drejtoi tek vende te ndryshe ne karton qe ne te tregoheshim me te perqendruar dhe me te shpejte. Pasi mbaruam stervitjen hyme brenda. Ishim teper te lodhur dhe Xhonatani na dha dicka per te pire. Ndenjem pak dhe folem per ndeshjen. Folem per kengen qe do te kishim kur te hynim dhe per cdo gje tjeter. Ora ishte shtate e darkes dhe une me Hugon i thame mirupafshim Xhos. Po ecnim te dy dhe filluam te flisnim per boksin. Ne fakt Hugo eshte teper i sjellshem dhe ndryshe nga Tajleri. Cuditem se si jane shoke keta te dy. Ai me percolli deri ne shtepi dhe sa po i thoja mirupafshim nje ze tjeter therriti.. "Po ju te dy kur u miqesuat kaq shume me njeri tjetrin?" Tha Tajleri qe ndodhej vetem disa hapa larg nesh duke qendruar serioz. Ne fakt Hugo eshte teper i sjellshem dhe ndryshe nga Tajleri. Cuditem se si jane shoke keta te dy. Ai me percolli deri ne shtepi dhe sa po i thoja mirupafshim nje ze tjeter therriti.. "Po ju te dy kur u miqesuat kaq shume me njeri tjetrin?" Tha Tajleri qe ndodhej vetem disa hapa larg nesh duke qendruar serioz......... **** "Tajler." Thashe une me nje fytyre serioze por ne te vertete isha e shqetesuar se cfare mund ti thote Hugo atij. "Deni." Tha ai dhe me dha nje buzeqeshje te ftohte. "Hugo." Tha Hugo dhe ne po shikonim ate tani. "Cfare? Ju te dy i permendet emrat e njeri tjetrin. Smund te rrija pa thene dhe une emrin tim." Tha Hugo dhe qeshi. Mund ta kuptoje qe ai po perpiqej qe te mos e mbante situaten kaq serioze sic po benim un dhe Tajleri. "Po ju te dy cne bashke ne kete ore?" Tha Tajeri me seriozitet. "Une kisha dale dhe isha tek vendi i perhershem e di ti. Kur po vija takova Denin rruges dhe e shoqerova per ne shtepi." Tha Hugo seriozisht. #vazhdon 😍🌷

61420
3 hours ago

Behuni pak me serioz o cuna ca beni kshu😂 Follow 》 @elektroza_ ************************* ************************* ************************* ************************* ************************* ************************* ************************* ************************* ************************* #albania #albanian #shqiperia #shqiperi #kosova #tayna #shqip #butrintimeri #shkupi #butriors #funny #tirana #prishtina #durres #lushnje #gjakov #mirmengjesi #korça #dorators #dafinator #luanator #kidator

1270
2 hours ago

MACJA ME E MADHE NE BOTE. E MREKULLUESHME. BEJ TAG DIKE QE TA SHIKOJE 😍 . . . . . . . _______________________________________________________ #zbavitjeal #zbavitje _______________________________________________________ #albania #tirana #shqiperi #kosovo #prishtina #kosova #love #follow #durres #shqiperia #albanian #shqiptar #shqip #vlore #prizren #drenica #hjakova #kucova #shkoder #elbasan #qesh_pak #qesh #gallata #memeshqip #kukes #tropoje #fier #korce

1201
Load More ↓