#Prishtina Instagram Photos & Videos

See related and similar tags

1 hour ago

it’s pretty 🕌

493
2 hours ago

😂😂😂 ******************************** 𝑭𝒐𝒍𝒍𝒐𝒘 @veqfutbooll 𝑭𝒐𝒍𝒍𝒐𝒘 𝒇𝒐𝒓 𝒎𝒐𝒓𝒆 @veqfutbooll _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ #albania #kosovo #prishtina #tirana #shkupi #Tetova #cristiano #shqiptar #garethbale #dembele #leomessi #ronaldo #cr7 #coutinho #ibrahimovic #skills #soccer #asensio #dybala #visitalbania #funny #funnymemes #messi #neymarjr #mbappe #juventus #realmadrid #luissuarez #teamveqfutbooll #veqfutbooll

1663
2 hours ago

Swimming in this peaceful private paradise in Brazil 🇧🇷 Video by: @andarilhos_apaixonados Tag who you'd swim with 💙 • FOLLOW @_tripphoto #spring #winter #summer #autumn #travel #cannon #rain #snow #sun #nature #adventure #tourist #event #forest #prishtina #switzerland #lake #photo #_tripphoto #mount #montana #newyork #ocean #beach

110
2 hours ago

A Mund Ti Bejme 1000like per kete video 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 . . . Follow for 5k 😆 Tag A Friend 🐬 Like the post 👍🏻 Share the post 😜 . THANKS ❤️ follow @pasha_familin #prishtina#kosova#podujeva#butrintimeri#gjikoteam#bern#switzerland#mairiunven#albanian#luanator , #bern#paris#albaniangirl#samantator#gjakova , #likeforlikes #prizren#shqiperia , #dafinators#majkteam#ledrizlla#dasma#zinizin#butriors#albanian#mozzikfans , #kidator#luanator#mozzikfans , #2fshatart

300
2 hours ago

Carles Puyol : "Unë e kam refuzuar Real Madridin dy herë , në 2001 dhe 2004."

1491
3 hours ago

@eb_decor_wedding

31
3 hours ago

Wir können keine großen Dinge vollbringen – nur kleine, aber die mit großer Liebe. - Mutter Teresa #prishtina #albanian #kosovo #albaniangirl #like #summer #summernight

6213
1240
4 hours ago

Vorher/Nachher. ___________________________________________________ HappyTeethFA - Fate Ahmeti Lesserstraße 159, Wandsbek-Gartenstadt 📞- 0157 30929113 Facebook: übrigens könnt ihr ganz einfach und flexibel über facebook einen Termin vereinbaren. (Link in der Bio ) ___________________________________________________ #Flensburg #Hamburg #Hannover #schleswigholstein #mitrovica #Prishtina #münchen #flensburg #harrislee #hamburg #neumünster #kiel #kolding #dänemark #tarp #handewitt #germany #prishtina #münchen #schleswigholstein #rendsburg #bleaching #teethwhitening #köln #dortmund #kopenhagen #zahnaufhellung #teeth #teethcleaning #zahnmedizin #Köln #werbung #love #cake #smile #flensburg #harrislee #hamburg #neumünster #kiel #kolding #dänemark #tarp #handewitt #germany #schleswigholstein #rendsburg #bleaching #teethwhitening #köln #dortmund #kopenhagen

262
4 hours ago

New arrivals🔥🔥 Porosit Online⚡️ Transporti Gratis🚛 +383 44 -685-791 #prishtina - #kosovareasllani #kaqaniku #tirana

30
4 hours ago

Kapitulli 63 - Ulemi ketu? - pyeti Kristiani kur arritem tek nje lokal aty afer. Pohova me koke. Zume vend dhe beme porosine. Isha paska ne siklet por ne bisede e siper u ndjeva me rehat. Po bisedonim dhe po njihja ne Kristian ndryshe nga e kisha imagjinuar. Ishte njeri i thjeshte dhe pa komplekse. Ishte ndryshe nga Sokoli. Ne ate qast degjova zilen e telefonit. Ishte ai. U ngrita dhe dola jashte. - Melodia ime - degjova zerin e tij nga ana tjeter e telefonit. - Sokol - i thashe duke qeshur. - Qfare po ben zemra ime? Je mire? - pyeti ai.  Qfare te bej? Ti tregoj per Kristianin? Me mire jo. - Ja zemer me vajzat ketu po pijme kafe - i thashe e vene ne siklet. Pse po e genjej? Nuk duhet ta bej. - Degjohemi me vone pra rri me vajzat se me hidherohen pastaj - tha duke bere qeshur. - Sokol? - Po shpirt? - Po ja... Hmmm... - Thuaje zemer? - Mos u hidhero te lutem. - Ti e di se nuk hidherohem. Fol se po me ben merak - tha shume serioz kete here. - Nuk jemi vetem ne vajzat duke pire kafe bashk. Me ne eshte edhe dikush - i thashe me ze shume te ulet. Pse po ndihem kaq ne faj? - S'ka problem zemer. Ti e di se nuk me pengon kur del me shoqerine - tha duke zbutur zerin. Po mendonte se ishin shoket e grupit? - Zemer eshte Kristiani - i thashe duke u perbir. - Cili Kristian zemer? Prit. Ai Kristiani? - Po - mezi u degjova. - Melodi - tha duke nderruar komplet tonin e zerit. - Pse? - Po e kam shok dhe pastaj ka kohe qe po pyet per nje kafe dhe gjithmon i kam thene jo. - Dhe nuk munde ti thoje jo perseri? - U mundova por... - S'ka por Melodi. Te kam thene e dua larg teje dhe keshtu duhet te jete. Pas ketyre fjaleve e mbylli. Sjellje tipike mashkullore. U be nami qe po pij nje kafe me shokun tim. Tani vertet qe s'do pendohem qe i thashe po Kristianit. U ktheva brenda dhe te tre me shikuan. Tani vertet qe nuk isha me ajo qe isha para se te dilja jashte. Isha e nervozuar dhe dikujt duhet t'ia shprehja keto nerva. Shpresoj te mos me mbetet ne dore ndonjeri nga te trete.

1932
4 hours ago

“The Summer HIT” is #BYEBYE @Tayna X @Dafina Zeqiri 🔥🔥🔥 • Kënga me rekorde pëlqyeshmërie në gjithë vendet shqipfolse me një sukses rekord në super platformat online dhe jo vetëm! Dyshja Dafina & Tayna kan arritur që të jen të parat në top lista për një kohë shumë të shkurt!! 💥 💥 💥 @MTVKS 💥 💥 💥 • • #kosova #music #mtv #mtvks #albania #prishtina #ferizaj #tirana #mitrovica #shkup #peja #vushtrri #gjilan #dafinators #dorators #encatics #tayna #taynator #byebye #dafinazeqiri #tayna

38378
4 hours ago

𝙁𝙤𝙡𝙡𝙤𝙬 ( @albanien_queens ) ❤️ • 𝙛𝙤𝙧 𝙢𝙤𝙧𝙚 COWER • #Lorena 👑💗 • 👑 •L𝙞𝙠𝙚 - 𝘾𝙤𝙢𝙚𝙣𝙩 - 𝙏𝙖𝙜 𝙁𝙧𝙞𝙚𝙣𝙙𝙨 ❤️🇦🇱🇽🇰 • • • • #new #song #cover #live #albanian #kosova #shqiperia #kosovo #maqedoni #albaniangirl #prizren #prizrencity #prishtina #gjakove #ferizaj #gjilan #peja #suhareka #lipjan #tirane #tiranealbania #shkupit #coversong #coversongs

1101
4 hours ago

@KIDA “Artistja më e klikuar e verës 2019” 🥂✨ • Pas konkurrences së madhe në mes Taynës & Kidës me një % shumë të vogël Kida arriti që të jetë më e votuara! - Falenderojm të gjithë ata që kan qenë pjes e kësaj gare bashk me ne dhe votuan për artistin më të klikuar të verës. 🙏🏻💙 | | PAS-PAK SUMMER HIT 2019 | | • #kosova #music #mtv #mtvks #albania #prishtina #tirana #mitrovica #albanian #shqipe #vote #art #music #award #win #winner #kidafans #kida #kidator

567207
8 hours ago

This edit took a lot of time!😂🖤 Dt: @m0netizd & @lavendxer Ib: @lavendxer

4616
3 hours ago

Procesi I ferkimit pika me e re ne zonen industriale #Fushekosove #prishtina #lipjan #mitrovica #vushtrri #drenas #skenderaj #ferizaj #fushekosove 049702111 045702111

2087
Load More ↓