#Kosovo Instagram Photos & Videos

See related and similar tags

58 minutes ago

https://www.mixcloud.com/TheRealDJ_A_T_L_355Official/cocaine-mixed-hosted-arrangement-by-dj-atl-355/ 🇦🇱🇭🇳🇵🇦🇰🇪🇯🇲🇨🇺🇮🇹🇬🇭 💿🎶🎵 New Dancehall mixtape Out Now. Novo mixagem de Dancehall Saiu Agora. Mezcla nueva de Dancehall Salió Ahora. Nuovo Dancehall mix presto in Uscita Adesso. Miksim i ri Dancehall Tani në Dalje. #dancehall #jamaicandancehall #afrodancehall #dancehallshqip #dancehalllatino #dancehallfriulano #ghanadancehall #cuba #kenya 🇰🇪 #kosovo #panama #honduras 🇭🇳

10
1 hour ago

it’s pretty 🕌

493
1 hour ago

Sly Moore’s music love story started with the very first record he bought when he was 6, back in the eighties, the Kiss album, “creatures of the night” just after he saw their video clip on TV…He then decided to become a rock star to get the same big flashy dragon boots and started composing music with is father’s vintage Welson organ. He left the organ and the dragon boots to switch to vintage D6 Hohner clavinet, analogue synths, sampling machines and turntables in the early 90’s Unfortunately, he was captured by aliens a few weeks after his first release on the former Tiefschwarz Record Label, Fine Music. At this time, he was playing in many small venues in Paris and a bunch of festivals across France. He finally escaped the alien’s mothership in the middle of the year 2017 and has been placed on a WITSEC program in order to get his life back. For this reason, his real identity is now kept secret to prevent from being kidnapped again. During his captivity, he was trained to manipulate the minds of others using sound waves. Historia e dashurisë muzikore e Sly Moore filloi me rekordin e parë që ai bleu kur ishte 6 vjeç, përsëri në vitet tetëdhjetë, albumi Kiss, "krijesa të natës" menjëherë pasi ai pa videoklipin e tyre në TV ... Ai më pas vendosi të bëhej një rock yll për të marrë të njëjtat çizme dragonjsh të mëdhenj dhe fillojnë të kompozojnë muzikë me organin e tij të cilësisë së mirë Welson. Ai la trupin dhe çizmet e dragoit për të kaluar në klavinet e cilësisë së mirë D6 Hohner, sintetat analoge, makinat për marrjen e mostrave dhe turntables në fillim të viteve 90 Për fat të keq, ai u kap nga të huajt disa javë pas daljes së tij të parë në ish-Etiketën Record Tiefschwarz, Fine Music. Në këtë kohë, ai po luante në shumë ambiente të vogla në Paris dhe një bandë festash në të gjithë Francën. Ai më në fund shpëtoi nga nënat e të huajit në mesin e vitit 2017 dhe është vendosur në një program WITSEC në mënyrë që të rikthejë jetën. Për këtë arsye, identiteti i tij i vërtetë tani ruhet sekret për të mos lejuar të rrëmbehet përsëri. Gjatë robërisë së tij, ai u trajnua për të manipuluar mendjet e të tjerëve duke përdorur valë të shëndosha. #techno #gjilan #kosovo

20
2 hours ago

#kosovo

1820
2 hours ago

😂😂 🅻🅸🅺🅴/🅵🅾︎🅻🅻🅾︎🆆 𝙋𝙚𝙧 𝙢𝙚 𝙨𝙝𝙪𝙢𝙚 𝙫𝙞𝙙𝙚𝙤 #gjilan #pristina #gjakova #peja #mitrovica #ferizaj #kosovo #kosova #albania #saranda #vlora #qkakashpija #stupcat #osamire #mozzikfans #butrintimeri #dafinators #dafinazeqiri #kidators #luanator #diaspora #humorshqip #babastars #butriors #kosovo #albania

121
2 hours ago

😂😂😂 ******************************** 𝑭𝒐𝒍𝒍𝒐𝒘 @veqfutbooll 𝑭𝒐𝒍𝒍𝒐𝒘 𝒇𝒐𝒓 𝒎𝒐𝒓𝒆 @veqfutbooll _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ #albania #kosovo #prishtina #tirana #shkupi #Tetova #cristiano #shqiptar #garethbale #dembele #leomessi #ronaldo #cr7 #coutinho #ibrahimovic #skills #soccer #asensio #dybala #visitalbania #funny #funnymemes #messi #neymarjr #mbappe #juventus #realmadrid #luissuarez #teamveqfutbooll #veqfutbooll

1683
2 hours ago

ska gjynah mat madh mos me ta fal shpirtin #kosovo #peja #2019 #❤️

80
2 hours ago

If one can stick to the training throughout the many long years, then willpower is no longer a problem. -Emil #Albania #Andorra #Argentina #Barbados #Colombia #french Guiana #Gabon #Jamaica #Jordan #Kazakhstan #Kenya #Kosovo #Kyrgyzstan #Malaysia #the Maldives #Mauritius #Nigeria #Paraguay #Peru #Tunisia #UAE #Tanzania #Uruguay #Canada

50
2 hours ago

Mar.de from Elektronika KM and myself at the end of tournament party! Remembering old funny times from ExPonto bar in Zvečan which was my second home and office in LMT days! Great to have him here in my pub as a music expert! Because quality time still counts! 🤠🤠🤠👽👽👽😛😛😛💯💯💯🎧🎧🎧 #luckylukepub #talicnitom #leposavic #serbia #kosovo #alexlepoyer #elektronikakm #positivevibes #electroparty #sundaynight #partymode #olddaysgooddays

70
2 hours ago

#familie #urlaub #kosovo

20
3 hours ago

Mero - Olé Olé / Remake (Instrumental ) #atlantidbeatz #mero #deutschrap #garageband #rap #trap #kosovo #2019 #kick #snare #hithat

120
3 hours ago

La familia 🇽🇰 #kosovo #latifi #gjilan #valiranch

00
3 hours ago

El #FindeLargo es junto a #Kosovo ☡ Los mejores outfits los encontras acá!💥 🔥Elegí lo que va con vos 🔥 Te esperamos en nuestro #NuevoLocal en Buenos Aires y San Martin 📍(Salto ) #Indumentaria #Salto #Outfits #Kosovo #DiaDelNiño

300
6413
3 hours ago

تقبل الله منا ومنكم صالح الأعمال عيد مبارك #غدير_حافظ #Kosovo

00
3 hours ago

Lajmet me te rendisshme nga: -top 5 ligat kryesore ne europe -ipkosuperliga e kosoves -superiore Shqiperi -perfaqesesja e kosoves dhe e shqiperis ne fuboll -Euro-WC - - - - - - - - #futbollikosovar #kosovo #kosovoiskosovo #soccer #football #ipkosuperliga #kategoriasuperiore #albania

40
8 hours ago

This edit took a lot of time!😂🖤 Dt: @m0netizd & @lavendxer Ib: @lavendxer

4616
3 hours ago

#dog #kosovo

390
3 hours ago

#dog #kosovo

400
382
Load More ↓