#Kosova Instagram Photos & Videos

See related and similar tags

6 minutes ago

»🇦🇱« 𝑮𝒋𝒊𝒕𝒉𝒄𝒌𝒂.𝒂𝒍 | 𝑮𝒋𝒊𝒕𝒉𝒄𝒌𝒂 𝑺𝒉𝒒𝒊𝒑 »🇽🇰«⠀⠀⠀⠀⠀ 🅻🅸🅺🅴 | 🆂🅷🅰🆁🅴 | 🅵🅾🅻🅻🅾🆆⠀⠀⠀⠀⠀ .⠀⠀⠀⠀⠀ @gjithcka al @gjithcka al @gjithcka al @gjithcka al @gjithcka al⠀⠀⠀⠀⠀ .⠀⠀⠀⠀⠀ .⠀⠀ .⠀⠀ #fakte #interesante #facts #thenie #quotes #tirane #jetaime #fakt #ocean #tirana #shqipe #shkumsifacts #prishtina #kosovo #fakteinteresante_ #india #shprehje #motivim #kosova #durres #waterfall #shqiperia #shkumsiquotes #pristina #kuqezi

80
9 minutes ago

Atë që All-llahu e udhëzon, ai është në rrugë të drejtë, e atë që e humbë, e ata janë të dëshpëruarit. (Araf:178 )

961
13 minutes ago

😂😂 🅻🅸🅺🅴/🅵🅾︎🅻🅻🅾︎🆆 𝙋𝙚𝙧 𝙢𝙚 𝙨𝙝𝙪𝙢𝙚 𝐹𝑜𝓁𝓁𝑜𝓌 @seriale humoristike_ 𝓅𝑒𝓇 𝟫𝓀 𝕾𝖊𝖗𝖎𝖆𝖑𝖊.𝖍𝖚𝖒𝖔𝖗𝖎𝖘𝖙𝖎𝖐𝖊_ #gjilan #pristina #gjakova #peja #mitrovica #ferizaj #kosovo #kosova #albania #saranda #vlora #qkakashpija #stupcat #osamire #shpknazi #mozzikfans #butrintimeri #dafinators #dafinazeqiri #kidators #luanator #diaspora #humorshqip #babastars #butriors #kosovo #albania

481
13 minutes ago

G È Z U A R SH O K È & SH O Q E !! Faleminderit tè gjithve pèr perkrahjen kèto 10 vitet e mija si seleksionist i muzikes tuaj tè preferuar. #djqrk #peja #kosova #dj #djlife #djcity #serato

181
15 minutes ago

❤🤘👌🏻 Larg je ❤ cover @donaspahiu0 @naimqukiqi 👌🏻 shpresoj qe ju ka pelqy Comment 👇👇 ❤👏 #ferizaj #prishtina #gjilan #suhareka #gjakova #peja #prizereni #kosova #albania #deutschland #dashurii

323
19 minutes ago

#Kosova 🇽🇰🇦🇱❤

282
20 minutes ago

Dorica setimiz ✅Ürünlerimiz 925 ayar gümüşten imal edilmiş olup 22 ayar altın kaplama yapılmıştır ✅ürünlerimiz 1 yıl garantilidir garanti bittikten sonra bakım ve onarım işlemleri ücretsiz yapılır (kaplamalı ürünlerde kaplama ücreti alınır ) #trabzonset #set #takı #urfaakıtma #dorica #gerdanlık #madonna #macedonia #gostivar #tetova #üsküp #kosova # İsviçre # Almanya #mardin #trabzon #şırnak #urfa #hakkari #yüksekova #istanbul #grandbazaar #kütahya #kayseri #kapalıçarşı #prişrina #albania #prizren #tirane

40
554
34 minutes ago

Po pra te gjith e duam vetem e presim me shpresen se do te ndodh transferi 💪 #halamadrid #shqip #kosova #tirana #prishtine #shkup #usa #futbol #neymar

1443
36 minutes ago

Follow per me shume foto/video ⏩ @humorzone ks

561
42 minutes ago

DUAJE ATDHEN SI SHQIPONJA FOLEN! #shqiperia #kosova #maqedonia #qameria #ulqini #presheva

90
42 minutes ago

New arrivals🔥🔥 Porosit Online⚡️ Transporti Gratis🚛 +383 44 -685-791 #kosova #lipjani #kaqaniku #tirana #podujev

20
44 minutes ago

LOOKING FOR TALENT❗️ “Quality Call” ofronë vende të punës në vazhdimësi për gjermano-folës, me PAGË atraktive të pa konkurent në këtë sektor. Ne Ju ofrojmë: • Pushim gjatë festave, • Ambient miqësor dhe professional, • Pagë konkurrente, • Përfitime tërheqëse, • Trajnim të brendshëm dhe të jashtëm, • Ambient miqësor dhe modern për punë, • Ekipi i ri, i motivuar, • Zhvillim brenda kompanisë, • Mundësi të mira në karriere dhe zhvillim professional, • Infrastrukturë moderne dhe kushtet të mira të punës, • Bonuse sipas performances, • Ngritje profesionale dhe projekte atraktive, • Beneficione tjera. #callcenter #callcenterkosova #punesohu #pune #kosovo #kosova #prishtina #kurse #kursegjermanisht #apliko #gjuhegjermane #kerkojpune #welcometoprishtina

70
52 minutes ago

Perfundoi ndeshja mes Drenices dhe Llapit ne javen e dytë të Superliges së Kosovës. Drenica 3-0 Llapi.

171
55 minutes ago

Double tap per me shume gjera interesante cdo dite ☺️☺️☺️ • Turn on post notification 🔔 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #macedonia #shkup #struga #shkoder #tirane #prizren #tirana #gjakova #elbasan #prishtina #durres #pristina #fieri #kosova #vlora #kosova #fier #vlore #skrapar #berat #fakte #fakt #fakteinteresante_ #kuriozitete #interesante #dajt #saranda #himara #kruje #kuks #tetovo

810
58 minutes ago

Golden hour pictures: squint and hope for the best 🌞

18438
1 hour ago

Pylli i Amazonës ndodhet në pjesën perëndimore të🌍. #Pylli i Amazonës , zona më e madhe e pyjeve në botë, ka 390 miliardë pemë të 16.000 llojeve të ndryshme, sipas një numërimi të kryer pas dhjetë vite studimi. Por gjysma e këtyre pemëve i përkasin 227 specieve, shpjegojnë autorët e studimit, publikuar në revistën amerikane Science. Më shumë se njëqind ekspertë nga 88 institucione në të gjithë botën kanë kontribuar në 1.170 katallogë, që mbulon tërë Amazonën dhe japin përgjigje në pyetjet kyçe në biodiversitet.Hapësira ​​e madhe në Amazon dhe vështirësitë e përfshira në territorin e saj kanë penguar deri tani një klasifikim të pemëve të përmbajtura në pyll që shtrihet në Brazil, Peru, Kolumbi, Guana dhe Suriname. ______________________________ ---Ai që ndihmon që dikush të udhëzohet fiton shpërblim nga Allahu,bëhu një nga ata persona.Bëj TAG dikujt nga shoqëria e familja juaj⚘.--- _________________________________ • #Follow -> @islamic___qoutes °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° °°••••••••°°°°°°°°••••••••°°°°°°° #followme #quran #august #qoutes #family #deen #islam #muslims #instagood #love #smile #usa #albania #kosova #shqiptar #people #l4l #hd1234 #autumn #colours #life #hadiths #girls #amazing #beauty #quran

962
1 hour ago

Orjinal kemalpaşa için @kemalpasatatlicim Toptan ve perakende olarak satislarimiz baslamistir Bilgi ve Sipariş ıcin DM ve Whatsapp ile bize ulaşabilirsiniz ✔ orjinal lezzet kemalpaşa tatlisi ✔ Yurtiçi ve yurtdisi gönderi ✔ 25 lik ve 50 lik paketler ✔ günĺük taze üretim #gurmelezzetler #gurme #muhtesemtarifler #lezzetlisunumlar #kemalpaşatatlısı #kemalpasatatlisi #balkan #toptangida #toptan #lezzetlitarifler #germany #kemalpasa #almanya #shopping #malatya #nefisyemektarifleri #europe #balkan #russia #ukraina #kazakistan #kosova #bosnia #tunus #food #travel

20
1 hour ago

🅻🅸🅺🅴/🅵🅾🅻🅻🅾🆆 ☆ @komentepike ☆ ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀ ⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #macedonia #shkup #struga #shkoder #tirane #prizren #tirana #gjakova #elbasan #prishtina #durres #pristina #fieri #kosova #vlora #kosova #fier #vlore #skrapar #berat #fakte #fakt #fakteinteresante_ #kuriozitete #interesante #dajt #saranda #himara #kruje #kuks #tetovo

1190
1 hour ago

O Allah, na e mundëso ta takojm Pejgamberin (s.a.v.s ) në Xhennet. AMIN AMIN AMIN

1981
48 minutes ago

Ne dasmen vajzes e bajram gigoli urime per gjithmon me ju na ndiqni nga @fansat_e_medes_berlin #muzikshqip #Popullore #Baladashqip #Berlini #Kosova #Shqipria #Maqedonia #Tirana #Prishtina Muzik & Foto #vetemngameda @mehdin_pergjecaj 👑 🎤🕺🎶 @besnikberisha_niki 👑🎻🎶 @visar_bajrami84 👑🎹🎶 @dodaj_frrok 👑🎷 🎶

431
1 hour ago

Double tap per me shume gjera interesante cdo dite ☺️☺️☺️ • Turn on post notification 🔔 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #macedonia #shkup #struga #shkoder #tirane #prizren #tirana #gjakova #elbasan #prishtina #durres #pristina #fieri #kosova #vlora #kosova #fier #vlore #skrapar #berat #fakte #fakt #fakteinteresante_ #kuriozitete #interesante #dajt #saranda #himara #kruje #kuks #tetovo

780
Load More ↓