#Durres Instagram Photos & Videos

See related and similar tags

25 minutes ago

It is deep. 🌊🏔 #struga

81
1 hour ago

#instapic #instamoments #sunset #sunlove #holidays #durres #instaeffect #lovely ❤️🌞🥰 ~Coloro che vivono d’amore vivono d’eterno.

00
2 hours ago

🌅❤️ . . . #holiday #durresalbania #durres #sunset #sea #beach #travel #visitalbania #views #withlove ❤️❤️❤️

81
2 hours ago

Carles Puyol : "Unë e kam refuzuar Real Madridin dy herë , në 2001 dhe 2004."

1491
3 hours ago

Deshironi syze dielli me filtra mbrojtes dhe xham organik 🕶🤔? Nxitoni te merrin modelin tuaj te preferuar . Vetem 1500 leke 📤📩🚕🛵 Oferte e limituar! Transport ne gjithe Shqiprine. Korrekt dhe te shpejt,pagesa CASH. Kontaktoni ne inbox,viber,whatsapp >>>>>>> 0672008448📲🚕 #blinionline #bliningashtepia #blitani #tirana #tiranalifestyle #dhurata #durres #sarande #korca #fieri #lushnja #vlora #elbasan #shkodra #pogradec #shengjin #lezhe #gjirokaster #erseka #albaniangirl #albania 🇦🇱❤️

60
4 hours ago

Kapitulli 63 - Ulemi ketu? - pyeti Kristiani kur arritem tek nje lokal aty afer. Pohova me koke. Zume vend dhe beme porosine. Isha paska ne siklet por ne bisede e siper u ndjeva me rehat. Po bisedonim dhe po njihja ne Kristian ndryshe nga e kisha imagjinuar. Ishte njeri i thjeshte dhe pa komplekse. Ishte ndryshe nga Sokoli. Ne ate qast degjova zilen e telefonit. Ishte ai. U ngrita dhe dola jashte. - Melodia ime - degjova zerin e tij nga ana tjeter e telefonit. - Sokol - i thashe duke qeshur. - Qfare po ben zemra ime? Je mire? - pyeti ai.  Qfare te bej? Ti tregoj per Kristianin? Me mire jo. - Ja zemer me vajzat ketu po pijme kafe - i thashe e vene ne siklet. Pse po e genjej? Nuk duhet ta bej. - Degjohemi me vone pra rri me vajzat se me hidherohen pastaj - tha duke bere qeshur. - Sokol? - Po shpirt? - Po ja... Hmmm... - Thuaje zemer? - Mos u hidhero te lutem. - Ti e di se nuk hidherohem. Fol se po me ben merak - tha shume serioz kete here. - Nuk jemi vetem ne vajzat duke pire kafe bashk. Me ne eshte edhe dikush - i thashe me ze shume te ulet. Pse po ndihem kaq ne faj? - S'ka problem zemer. Ti e di se nuk me pengon kur del me shoqerine - tha duke zbutur zerin. Po mendonte se ishin shoket e grupit? - Zemer eshte Kristiani - i thashe duke u perbir. - Cili Kristian zemer? Prit. Ai Kristiani? - Po - mezi u degjova. - Melodi - tha duke nderruar komplet tonin e zerit. - Pse? - Po e kam shok dhe pastaj ka kohe qe po pyet per nje kafe dhe gjithmon i kam thene jo. - Dhe nuk munde ti thoje jo perseri? - U mundova por... - S'ka por Melodi. Te kam thene e dua larg teje dhe keshtu duhet te jete. Pas ketyre fjaleve e mbylli. Sjellje tipike mashkullore. U be nami qe po pij nje kafe me shokun tim. Tani vertet qe s'do pendohem qe i thashe po Kristianit. U ktheva brenda dhe te tre me shikuan. Tani vertet qe nuk isha me ajo qe isha para se te dilja jashte. Isha e nervozuar dhe dikujt duhet t'ia shprehja keto nerva. Shpresoj te mos me mbetet ne dore ndonjeri nga te trete.

1932
4 hours ago

Live nights on Hotel Dyrrah #hoteldyrrah #live #summernights #pool #durres

370
4 hours ago

🏄🏻‍♂️ #wakeboarding @Restorant Garten #durres

110
5 hours ago

Double tap per me shume gjera interesante cdo dite ☺️☺️☺️ • Turn on post notification 🔔 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #macedonia #shkup #struga #shkoder #tirane #prizren #tirana #gjakova #elbasan #prishtina #durres #pristina #fieri #kosova #vlora #kosova #fier #vlore #skrapar #berat #fakte #fakt #fakteinteresante_ #kuriozitete #interesante #dajt #saranda #himara #kruje #kuks #tetovo

3323
5 hours ago

Farsi donne è più che normale Ma una figlia è una cosa speciale. ~il tempo se ne va-Adriano Celentano~ #vollga #durres #throw #back #night #perfect #pic #wonderfull #women #little #girl

240
5 hours ago

Kapitulli 62 Ngrita koken dhe perball po qendronte Kristiani. - Pershendetje Melodi - tha duke i nxjerr jashte dhembet e tij te bardhe. - Pershendetje Kristian - ia ktheva ftofte. Tani e gjeti te vinte ky? - Si je? - me pyeti ngrohte. - Mire deri tani - i thashe une. - Ouuu u merzite se me pe mua? - Ne dore ke gjerat e mia - i thashe duke pare nga ora dhe varesja. - Keto? - pyeti duke i ngritur lart. - Po - i thashe e nevrikosur. - Qfare marr ne shperblim nese behem zemergjere dhe ti dhuroj keto? - pyeti me shprese. - Nje faleminderit? - ia ktheva njejte. - Vetem kete? - Po. - Sa e prere. I ke per vellain? - I kam per te dashurin. Me kete fjale fytyra e tij ndryshoi e gjitha. - Po ben shaka me siguri - tha duke buzqeshur me veshtiresi. - Te dukem sikur bej shaka? - i thashe duke zbutur tonin. Ne fund te fundit nuk kishte faj. - Jo por se prisja. - Atehere mund ti marr ato te lutem? - e pyeta me miresjellje tani. - Keto po i blej per vete. Gjej diqka tjeter - tha me inat. Ouuu po ben trimin ky tani. - Ne rregull. Mos u pafshim me - i thashe duke i kthye shpinen. Ne ate qast dora e tij me ndaloi. - Mos me prek - i thashe duke i larguar doren me inat. - Urdhero - tha duke i zgjatur i merzitur. - Me fal nuk e di qfare me gjeti. I gezofte ai qe do i marre dhe paq jete te lumtur. Me keto fjale me la gjerat ne dore dhe u largua. - Kristian prit - i thashe duke e ndaluar pak para se te dilte. - Faleminderit dhe me fal per ate sjelljen e me pare. - Asgje Melodi. Dije se te kam shume per zemer dhe nuk dua te te lendoj dhe as te shoh te sillesh ashtu me mua. Qfare po bej keshtu. Po e mori vesh Sokoli do hidherohet vertet. - Ke kohe te pijme diqka? - pyeti plote shprese. - Kam vajzat aty dhe duhet te paguaj keto - i thashe duke u munduar te justifikohem. - Gjithmon gjen nje arsye te thuash jo. Merr dhe vajzat e eja - tha duke insistuar. Ne fund te fundit vetem nje shok eshte prandaj nuk do kushtoj asgje te ulem diku dhe te bej muhabet me te. - Me prit - i thashe duke u kthyer tek vajzat. U tregova atyre, pagova gjerat dhe dolem.

2181
720
5 hours ago

❤😔😔 ▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪ Follow @qesh_pa_fund al Follow @qesh_pa_fund al Follow @qesh_pa_fund al ▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪ #funnymemes #funnyquotes #funny #fun #funnyvideos #laugh #shqip #albania #kosovo #qesh #qeshmelot #tirana #memes #meme #humor #prishtina #prizren #durres #shqipe #shqiperia #qeshpafund

1.1k14
5 hours ago

🤣🤣🤣😂🤣🤣😂😂 ▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪ Follow @qesh_pa_fund al Follow @qesh_pa_fund al Follow @qesh_pa_fund al ▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪ #funnymemes #funnyquotes #funny #fun #funnyvideos #laugh #shqip #albania #kosovo #qesh #qeshmelot #tirana #memes #meme #humor #prishtina #prizren #durres #shqipe #shqiperia #qeshpafund

8405
5 hours ago

Deshironi syze dielli me filtra mbrojtes dhe xham organik 🕶🤔? Nxitoni te merrin modelin tuaj te preferuar . Vetem 1500 leke 📤📩🚕🛵 Oferte e limituar! Transport ne gjithe Shqiprine. Korrekt dhe te shpejt,pagesa CASH. Kontaktoni ne inbox,viber,whatsapp >>>>>>> 0672008448📲🚕 #blinionline #bliningashtepia #blitani #tirana #tiranalifestyle #dhurata #durres #sarande #korca #fieri #lushnja #vlora #elbasan #shkodra #pogradec #shengjin #lezhe #gjirokaster #erseka #albaniangirl #albania 🇦🇱❤️

210
5 hours ago

Deshironi syze dielli me filtra mbrojtes dhe xham organik 🕶🤔? Nxitoni te merrin modelin tuaj te preferuar . Vetem 1500 leke 📤📩🚕🛵 Oferte e limituar! Transport ne gjithe Shqiprine. Korrekt dhe te shpejt,pagesa CASH. Kontaktoni ne inbox,viber,whatsapp >>>>>>> 0672008448📲🚕 #blinionline #bliningashtepia #blitani #tirana #tiranalifestyle #dhurata #durres #sarande #korca #fieri #lushnja #vlora #elbasan #shkodra #pogradec #shengjin #lezhe #gjirokaster #erseka #albaniangirl #albania 🇦🇱❤️

231
5 hours ago

Deshironi syze dielli me filtra mbrojtes dhe xham organik 🕶🤔? Nxitoni te merrin modelin tuaj te preferuar . Vetem 1500 leke 📤📩🚕🛵 Oferte e limituar! Transport ne gjithe Shqiprine. Korrekt dhe te shpejt,pagesa CASH. Kontaktoni ne inbox,viber,whatsapp >>>>>>> 0672008448📲🚕 #blinionline #bliningashtepia #blitani #tirana #tiranalifestyle #dhurata #durres #sarande #korca #fieri #lushnja #vlora #elbasan #shkodra #pogradec #shengjin #lezhe #gjirokaster #erseka #albaniangirl #albania 🇦🇱❤️

81
5 hours ago

Deshironi syze dielli me filtra mbrojtes dhe xham organik 🕶🤔? Nxitoni te merrin modelin tuaj te preferuar . Vetem 1500 leke 📤📩🚕🛵 Oferte e limituar! Transport ne gjithe Shqiprine. Korrekt dhe te shpejt,pagesa CASH. Kontaktoni ne inbox,viber,whatsapp >>>>>>> 0672008448📲🚕 #blinionline #bliningashtepia #blitani #tirana #tiranalifestyle #dhurata #durres #sarande #korca #fieri #lushnja #vlora #elbasan #shkodra #pogradec #shengjin #lezhe #gjirokaster #erseka #albaniangirl #albania 🇦🇱❤️

70
5 hours ago

🚘Mercedes-Benz 🔸️CLS 🔸️W211🔸️W212🔸️W204 💯origjinal ✔ R18 te gjere mbrapa🏆🏆🏆🔛🔝🤩🤩🤩 #mercedescla #mercedeslovers #cls #w211 #w212 #clk #sclass #mercedesbenz #benz #bestcar #w204 #cla #cars #originalrims #mercedeswheels #wheels #albania #kosova #tirana #prishtina #shkoder #durres #vlora #mercedes #fieri #makinatshqiptare #tiranacity #richkidsalbania #rimsforsale #visitalbania

980
5 hours ago

Hajde, akullore për të gjithë! Festa lokale që mblodhi turistët në Durrës 😁😁 #rtvora #akullore #turiste #durres 👉 @rtvora 👈 •www.oranews.tv•

751
5 hours ago

嘻嘻嘻到阿尔巴尼亚了🇦🇱 #albania #durres #tirana #tiranacity

60
5 hours ago

Hotel life 🌃

693
5 hours ago

Peréndimi me i bukur 🇦🇱 #durres #albania

623
6 hours ago

Vengo dall"Albania 🇦🇱👐

491
6 hours ago

Double tap per me shume gjera interesante cdo dite ☺️☺️☺️ • Turn on post notification 🔔 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #macedonia #shkup #struga #shkoder #tirane #prizren #tirana #gjakova #elbasan #prishtina #durres #pristina #fieri #kosova #vlora #kosova #fier #vlore #skrapar #berat #fakte #fakt #fakteinteresante_ #kuriozitete #interesante #dajt #saranda #himara #kruje #kuks #tetovo

4800
6 hours ago

New Hit !!!!!!⚡️❤️👏 Follow @ajt_arush_ajt per me shumë 🙏🙏🙏 * Follow @ajt_arush_ajt per me shumë 🙏🙏* ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #macedonia #shkup #struga #shkoder #tirane #prizren #tirana #gjakova #elbasan #prishtina #durres #pristina #fieri #tetova #vlora #kosova #fier #vlore #tetovo #ajtarushajt #fakte #fakt #fakteinteresante_ #kuriozitete #interesante #dajt #saranda #himara #kruje #kuks #tetova

9111
6 hours ago

Kapitulli 61 Pas 1 viti. - Ke vendosur qfare dhurate do i besh Sokolit per Krishtlindje? - me pyeti Ema kur po sorollateshim dyqaneve te kryeqytetit. Ishte dimer dhe prej kur kisha filluar ligjeratat kisha takuar me rralle Sokolin. Tashme kisha filluar vitin e katert ne juridik dhe viti i dyte ne fakultetin e arteve ndersa ai kishte filluar pune ne nje nga zyret e komunes se qytetit. Shiheshim me pak se ishim mesuar. Shiheshim vetem fundjaves kur kthehesha ne qytet dhe ndonje here kur ai vinte per pune ne kryeqytet prandaj me merrte malli per te. - Akoma nuk e di. Dua ti bej diqka te veqante por nuk po me kujtohet asgje. - Si moj asgje. Ka edhe ni jave deri ne Krishtlindje si do ia besh? - foli Meri kete here. - Po nuk e di moj se qfare. Dhurata e vitit te kaluar ishte diqka e thjeshte por sivjet dua diqka me te veqante - i thashe duke ngritur supet. - Eshte e lehte per ju qe jeni kaq te vendosura per gjerat qe ju pelqejne. - E kush ka faj qe nuk di ti te vendosesh? Ke pare 1000 gjera dhe asnje s'te ka mbushur syrin. Jo kjo jo kjo - tha Ema duke me shtremberuar. - Sa i bukur ishte ai xhemperi qe nuk e gjetem me sepse mendove qe do gjeje diqka tjeter me te bukur dhe ne fund mbete pa asgje - u hakerrye Meri. - Duhet te ma kujtosh qdo dite kete? - Duhet te mbushesh mend dhe te vendosesh per gjerat qe do nje here e mire. Si nuk u mbushe mend me vajze se per pak do e humbje Sokolin nga pasiguria jote - me tha paksa me ironi Meri. Ka te drejte. Ne kete aspekt duhet te vendos per gjerat qe vertet dua. - Ne rregull eja se me qmendet te shohim diqka tjeter - u thashe duke i kapur nga krahu. Tashme lidhja jone ishte bere publike dhe prinderit ishin dakort. Ishte dita me e lumtur kur Sokoli kishte ardhur te bisedonte me ata dhe kur pane se sa serioz ishte ai ne lidhjen tone ata nuk kundershtuan. - Shiko - ndalova perball nje dyqani. Ne vitrine ishin ekspozuar nje ore dhe nje varese per meshkuj. Varesja kishte shenjen e spirances dhe ora kishte rrethin e arit. Menjehere i pelqeva. - Si ju duken keto? - Keto jane perfekte. Eja sa nuk i ka blere dikush - tha Meri. Hyme brenda dhe menjehere u afrova tek vitrina ti merja kur nje dore u zgjat para meje dhe i mori. View all 4 com

2743
Load More ↓