#Albanian Instagram Photos & Videos

See related and similar tags

3 minutes ago

•🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - • #kosovogirl #albaniangirl #albaniangirls #albanian #albanaise #kosovo #albania #albania 🇦🇱 #beautifulgirl #beautiful #girl #hair #hairstyle #albanie #🇦🇱🇽🇰 #🇦🇱 #🇽🇰 #❤️ #😍 #lips #lips #lipswatch

20
8 minutes ago

Suggestions to beat the Tirana heat: Marinated Beetroot, Radish and Goat Cheese + Crepes Korça style with sheep’s cheese and garlic and obviously a delicious garden salad with why yes: more feta cheese.

121
13 minutes ago

Hot Albanian summer: cousin edition #meow #albanian #familje #gigliolas #bangs

00
21 minutes ago

😀

781
28 minutes ago

Mercedez BENZ.... Nje Perle e Vertet .. Masa 19. Unazat e Florit 0693279792 whatsapp

91
33 minutes ago

🅻🅸🅺🅴/🅵🅾🅻🅻🅾🆆 për më shumë gjëra interesante çdo ditë • Turn on post notification 🔔 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #interesante #fakte #albanian #shqip #shqiptar #trend #gjerainteresante #interesante3nt #3nt  #fakteinteresante_ #fakteinteresante #richkidsalbania #shqipe #edinitse #fakte #albania #kuriozitete #dijeinteresante #mbretihumorit #muzik #shqip #thenie #poezi #ligje #shqiperi #kosove

661
34 minutes ago

Dashuria ime dua të dish se çdo ditë që kalon unë bie në dashuri më shumë nga ti🖤🖤 . . #albanian #albania #couple #dualipa #dashuria #mozzik #noizy #albaniangirl #albanianboy #berat #tirana #Kosovo #pristina #black #zemer #zemra #tedua #albaniancouple #🇦🇱 #shqiptare #albania 🇦🇱 #shqiperi #shqip #butrintmeri #shqiperia #shqipe #shqiptare #shqiptar #ledrivula

580
39 minutes ago

Albanian exodus, Bari, August 1991 #albanian #exodus #migration

121
49 minutes ago

Me kushon 🇦🇱🇦🇱🔥🔝👌🏻 #albanian #shqipe #noizy #otr 💣

250
54 minutes ago

Keeping some traditions in this modern world.

2910
1 hour ago

Leka i Madhe 🇦🇱 Albanian hero 🦅🇦🇱 ======================== #albania #albanian #illyria #illyrian #pelasgia #pelasgian #pelasgianillyrian #pelasgianillyrianalbanian

1161
59 minutes ago

your soul is attracted to people the same way flowers are attracted to the sun, surround yourself only with those who want to see you grow. 🌻 #kindaclassykindahood #happy #me #summer #ootd #todsyslook #fit #selfie #fitfam #potd #brunette #girl #swiss #l4l #albanian #look #love #dress #qotd #qualitytime #fashion #botd #quotes #makeup #weekend #motd #new #shorthair #dontcare

764
1 hour ago

👏👏. Serbët e hoqën flamurin e Kosovës nga Kalaja e Novobërdes, por tani Policia po e ruan pasi shteti e vendosi sërish. 🇦🇱🇽🇰 Follow 👉 @albania__kingdom for more 🙏 . #albaniakingdom #kosovoisalbania #albanianpeople #kosova #albania #albanian #shqiperia #shqipetar #illyrian #ilirida #dardania #çameria #kuqezi #diaspora #unitedalbania #unitedalbanians #kosovo #kuqezijeti 🔴⚫️ #kuqezi

734
1 hour ago

Tag Shoqen 👇❤ Pjesa 49 "Me fal." Dhe mbylli syte me duar. Ktheu koken dhe shkoi drejt deres dhe doli. Pasi shkova dhe mbylla deren me celes u vesha shpejt ne nje pale xhinse blu te erret dhe nje bluze ne ngjyre te kuqe te erret. Thava floket sepse duhet qe te iki ne shkolle dhe me pas i dhashe nje krehje te lehte. Dola dhe u drejtova per ne kuzhine. Tajleri ishte ulur ne divan dhe sapo degjoi hapat e mia qe afroheshin me shume per ne katin e pare u ngrit. "Nuk te ka thene ndonjeri qe te pergjigjesh kur te therrasin? Apo te pakten te trokasesh?" I thashe e nevrikosur. "E di me fal por kujtova se mos kishe ndonje problem ose nuk po ndiheshe mire prandaj nxitova dhe .. me fal." Tha ai dhe nuk fola. Hengra dicka te vogel per mengjes. Pasi lava dhembet mora canten dhe futa dosjen ose projektin e letersise ne cante. Shpresoj qe te jene foto te duhura. Me pas dolem jasht dhe u drejtuam per tek makina e Tajlerit. Ai hapi deren per mua dhe une nuk fola. Ishte paksa e acaruar per ate incident dhe nuk kisha ne plan te flisja per aq kohe sa me duket e duhur. Me pas ai hyri ne makine dhe pas disa minutash ndodheshim ne gjysme te rruges per ne shkolle. "Ne qofte se vazhdon dhe i jep makines si breshke do te arrijme pas nje shekulli ne shkolle." I thashe e irrituar. "Si te duash." Dhe tani po ecnim ne shpejt. Pasi erdhem dhe ai ndaloi makinen kisha nje te qeshur ne fytyre. "Arritem madheria juaj." Me tha ai me ironi. "Faleminderit skllav." I thashe dhe nxitova per te dale jasht para se ai te pergjigjej. Sapo dola te gjithe qe ndodheshin jashte po me shikonin me fytyra te cuditura. Po keta cdreqin kan. Rajli therriti emrin tim sapo me pa dhe shkova drejt saj. "Deni! Ndihesh me mire?" Tha ajo e qeshur. "Ne fakt po." I buzeqesha lehte. "Cfare ke? Pse je si e nevrikosur?" Tha ajo pasi po shikoja perreth. "Keto qenie njerzore ngelen duke me pare me sy sikur kam vrare dike. #vazhdon 😍🌷

4268
1 hour ago

🅻🅸🅺🅴/🅵🅾🅻🅻🅾🆆 për më shumë gjëra interesante çdo ditë😍😍 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⚡ 🅸🅽🆃🅴🅻🅸🅶🅹🅴🅽🅲Ë ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🔥 @Inteligjence 💡 @Inteligjence 🔥 @Inteligjence 💡 @Inteligjence 🔥 @Inteligjence 💡 @Inteligjence 🔥 @Inteligjence 💡 @Inteligjence ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #interesante #fakte #albanian #shqip #shqiptar #trend #gjerainteresante #interesante3nt #3nt #fakteinteresante_ #fakteinteresante #richkidsalbania #shqipe #edinitse #fakte #albania #kuriozitete # #dijeinteresante #mbretihumorit #muzik #shqip #thenie #poezi #ligje #shqiperi #kosove

5813
51 minutes ago

TAM DESTEK !!! @mbulentkaratas MHP İstanbul millet vekili Mehmet Bülent Karataş HERKEZ AĞZINDAN ÇIKAN KELİMELERE DİKKAT EDECEK ... 🇹🇷🇧🇦🇧🇬🇽🇰🇦🇱🇲🇰🇹🇷 🔸️Sizlerde Video Ve Resimlerinizi Dm yolu ile yollayabilirsiniz. #mostar #takipci #kinagecesi #nuse #svadba #düğün #tetova #gostivar #albanian #balkan #gelinlik #beyaztv #karşıyaka #bayrampaşa #kınaorganizasyonu #kosovo #istanbul #macedonia #sarajevo #takipcikazan #kesfetteyiz #bosna #bulgaristan #luleburgaz #bosnahersek #shqiptar #boşnaklarROKuistemiyor #balkans #balkan_hdr #kesfet

8710
1 hour ago

😂😂

462
1 hour ago

e pasken prek ntela kto🤣🤣 . . . #prishtina#kosova#podujeva#butrintimeri#gjikoteam#bern#switzerland#mairiunven#albanian#luanator , #bern#paris#albaniangirl#samantator#gjakova , #likeforlikes #prizren#shqiperia , #dafinators#majkteam#ledrizlla#dasma#zinizin#butriors#albanian#mozzikfans , #kidator#luanator#mozzikfans , #2fshatart

922
1 hour ago

#THESSALONIKI 🇬🇷 . . The last day in #Greece #funny #day #enjoy #life #albanian 🇦🇱 . #vacation #summer #hot #sunnyday #ship ⛴. #on #board #camera 📸 #fabiostoli #photo

400
1 hour ago

🔴ROLEX Orë për meshkuj & unazë me shqiponjë. Me rrypa metalik. Swiss Made. Water Resistant. Transporti për Kosovë gratis. Transporti per Shqiperi & Maqedoni 3€ Çmimi 30€ #swisskosova #blejonline #likeforlikes #follow4followback #albania #kosovo #kosova #ora #fastdelivery #prishtina #freefollowers #freedelivery #blejshqip #blej #diaspora #albanian #kosovarss #shqiperia #shqiptar #swissalbanianbeauties #swissalbanian

150
1 hour ago

🐚🐚🐚

551
1 hour ago

𝐼 𝑤𝑎𝑠 𝑠𝑜 𝑖𝑛𝑡𝑜 𝑦𝑜𝑢 𝑏𝑢𝑡 𝑦𝑜𝑢 𝑓𝑢𝑐𝑘𝑒𝑑 𝑡𝘩𝑎𝑡 𝑢𝑝. 𝐹𝑜𝑙𝑙𝑜𝑤 ( @princezaqiu ) 𝑓𝑜𝑟 𝑚𝑜𝑟𝑒.

93310
1 hour ago

Kukes😍 🏔📷 @xhejlon kapidani ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ Follow 👉🏻 @prettylittlealbania 👈🏻 Follow 👉🏻 @prettylittlealbania 👈🏻 Follow 👉🏻 @prettylittlealbania 👈🏻 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #albania #albanian #albaniangirl #visitalbania #albanianboy #albania 🇦🇱 #albanians #albanianwedding #beautifulalbania #coloursofalbania #albaniansbelike #albaniangirls #sharealbania #richkidsalbania #albanianbeauty #discoveralbania #lumishales #travel #sea #travel #travelgram #instatravel #travelphotography #traveling #travelling

850
1 hour ago

Arusha 🐻 _______________________________________________________ #maldives #honeymoon #summerisland #malediven #hairhamburg #locken #albanian #albaniangirl #albaniandress #Albania #kosova #kosovo #albaniangirl

1134
1 hour ago

Firma me mbi 30 vite eksperience ne prodhimin e furcave vjen ekskluzivisht per ju✔ Seti vjen bashke me librin e perdorimit dhe zarfin me vulen e certifikimit 🌟 Cilsesi premium profesionale dhe cmim teper ekonomik 🌸 ⚠Mos i humbisni, seti i fundit ne gjendje ⚠ #albania #albanian #albania 🇦🇱 #albaniangirls #albaniagirl #albanianfood #missalbania #tirana #tiranalifestyle #tiranapost #tiranacity #tiranaalbania#shkoder #shkodra #korca #fier #vlore #kukes #lushnje #durres #berat #lezhe #pogradec #korce

100
4 hours ago

Ushqimet që duhen konsumuar gjatë stinës së verës 🤗🏖 #supermarketibioju #bioju #jetobio

911
13 hours ago

Photo by my lovely @dessaa ad ❤️

97
21 hours ago

Deodorant pa alumin 100 % natural • Freski ekzotike; • Pa kripëra alumini; • 24 orë mbrojtje efektive kundër erërave të padëshiruara të trupit; • Me një aromë natyrale, ekzotike. #supermarketibioju #bioju #jetobio

191
Yesterday

Përfitimet shëndetësore të uthullës së mollës Bio 1. Përmirëson tretjen dhe ndihmon në uljen e fryrjes së barkut. 2. Stimulon metabolizmin dhe në të njëjtën kohë zvogëlon dëshirën për ëmbëlsirë. 3. Aktivizon sistemin imunitar. 4. Stimulon qarkullimin, ndihmon në drenimin e qelizave yndyrore dhe celulitit. 5. Përmirëson lëkurën. 6. Përmban acid malik, lehtëson dhimbjen e nyjeve dhe kundërvepron formimin e gurëve. 7. është e pasur me triterpenoide, të cilat kundërshtojnë përhapjen e qelizave kancerogjene. 8. Mund të përdoret për gargarë. Për të marrë të gjitha këto përfitime, thjesht përdorni uthull molle në dietën tuaj. Mund të merret gjithashtu çdo mëngjes, duke përzier së bashku 2 lugë uthull molle dhe 1 mjaltë në një gotë ujë: kjo pije kontribuon në parandalimin e sëmundjeve dhe gjendje të mirë shëndetësore.

421
Load More ↓